Vyzkoušela jsem jedinečnou čokoládovou wellness proceduru „Chocolate Spa“ ve Studiu FeelGood

Čokoláda – kdo z nás by ji nemiloval, že? :) Proto vám musím napsat o jedné úžasné „čokoládové wellness proceduře“, která je doslova pohlazením nejen pro vaši pokožku, ale i ostatní smysly! Tuto exkluzivní proceduru s použitím pravé čokolády si můžete užít v brněnském Studiu FeelGood, které najdete v areálu Tauferových kolejí na ulici Jana Babáka 3. Tato čokoládová masáž je přímo skvělá nyní, po létě – pokožku čokoláda intenzivně hydratuje, vyživí a hlavně, také provoní! Tu božskou čokoládovou vůni si budete užívat nejen během masáže, ale i dlouho po ní. Zkrátka, tato procedura je rozhodně velkým zážitkem, který si vychutnáte!
Pozor, pro vás, čtenáře mého blogu mám i kód CoolBlogBrno, který pokud při objednání na tuto proceduru sdělíte, získáte jako dárek i příjemnou masáž chodidel během této procedury!

O Studiu FeelGood jsem vám na svém blogu již psala, a to v souvislosti s představením lymfodrenážní procedury – tu zde nabízí ve speciálních lymfodrenážních kalhotách, které zaručují efektivní působení tlaku na požadované partie těla.  Tyto kalhoty jsou nasazené v podstatě až do oblasti pod prsy, tudíž lymfodrenáž probíhá nejen na nohou, ale i v partiích břicha.

Tuto proceduru jsem zde už sama vyzkoušela a opravdu, efekt byl patrný velmi rychle, pokožka byla velmi hladká, příjemná na dotek. Vnímala jsem i eliminaci otoku v oblasti nohou. Mimochodem, lymfodrenáž je i skvělá coby prevence tvorby křečových žil a oceníte ji i při eliminaci celulitidy. Moji reportáž právě z této procedury si můžete přečíst ZDE.

Studio FeelGood nabízí komplexní škálu mnoha typů masáží, zdravotních procedur, nebo zábalů. Jedná se o ojediněle pestrou nabídku služeb v tomto směru, a to až na bází lázeňské péče. Za  zmínku stojí rozhodně relaxační masáže, nebo masáže, při kterých je cílem uvolnění ztuhlého svalstva, odstranění blokád…

Velkou zajímavostí je pak zaměření se na problémy s otokem nohou – toto trápí celou řadu lidí a i já ze své vlastní předchozí zkušenosti mohu potvrdit, že je to velmi nepříjemné. Právě otoky ve  Studiu FeelGood můžete efektivně řešit, uleví se vám i při chůzi.

V tomto studiu si můžete užít i různé zážitkové procedury, nebo procedury párové! Více info a přesný seznam všech masáží, zdravotních procedur a zábalů najdete přímo na webu Studia FeelGood.

Tentokrát vám chci představit další ze skvělých procedur, které v tomto studiu jeho majitelka, Martina Vašíková nabízí. A věřte, je tak skvělá! Budete si ji maximálně užívat všemi smysly.

Jedná se o exkluzivní čokoládovou wellness proceduru Chocolate Spa, která je přímo skvělá pro potřeby pokožky po létě – kůže je nyní vlivem slunění více dehydratovaná, loupe se…

Tato 50 minutová čokoládová terapie se provádí s pravou čokoládou určenou na masáže, která obsahuje vysoký podíl kakaa, krásně voní a je tak příjemná! Masáž se provádí tekutou čokoládou, se kterou masérka jemně masíruje partie zad.

Samotnou masáž ovšem předchází jemný peeling, který odloučí odumřelé částečky kůže a nečistoty. Pokožka je pak skvěle připravená a lépe absorbuje výživné látky obsažené v čokoládě.

Masáž zad je nesmírně příjemná, pocitově uvolňující a relaxační. Budete si ovšem užívat nejen tahy masérčiných rukou, ale hlavně tu božskou vůni čokolády, která vás bude během celé této masáže doslova obklopovat. Mimochodem, věděli jste, že čokoláda působí i na vyplavování serotoninu, hormonu štěstí? :)

Čokoláda je velmi bohatá na aminokyseliny a minerály, které poskytne rovněž i vaší pokožce, a to zejména díky čokoládovému zábalu, který je rovněž součástí této procedury.
Po masáži budete vnímat úžasně hladkou, jemnou pokožku, provoněnou čokoládou. Co víc si v tomto ohledu přát, že? :)

V době, kdy máte na sobě čokoládový zábal, si můžete užít i velice příjemnou masáž chodidel, která ovšem není automatickou součástí této procedury.
Ovšem – vy si ji dopřát ve Studiu FeelGood můžete!
Stačí při objednání na tuto proceduru sdělit můj promo kód CoolBlogBrno a masáže chodidel získáte zdarma jako dárek!

Vyzkoušejte tuto božskou čokoládovou masáž! Zamilujete se!
A mimochodem, tato procedura je i v nabídce VIP relaxu pro dva – co třeba dárek pro vašeho partnera (i vás)? :)

Studio FeelGood najdete v areálu Tauferových kolejí. ul. Jana Babáka 3 v Brně, kousek od zastávky tramvaje č. 12 Tererova a můžete zde i pohodlně zaparkovat.

ODKAZ: STUDIO FEELGOOD / web
ODKAZ: STUDIO FEELGOOD / facebook
ODKAZ: STUDIO FEELGOOD / instagram