Představuji: Studio FeelGood – skvělé masáže, lymfodrenáže, tělové zábaly…

Dopřejete si čas od času péči jen sami pro sebe? Třeba v podobě příjemné masáže, nebo další tělové péče? Sama právě takové chvíle miluji a vždy se na ně těším – jsou pro mě doslova za odměnu. :) Všichni žijeme v hektické době, poslední roky jsou pro nás velmi náročné, jak po fyzické, tak i psychické stránce… Proto je pozornost k sobě samému, k našemu tělu, opravdu na místě. Věřím, že oceníte můj následující článek, chci vám totiž doporučit skvělou masérku a terapeutku Martinu Vašíkovou a její Studio FeelGood, které najdete v Brně v areálu Tauferových kolejí. Martina se zaměřuje na masáže, tělové rituály – zábaly a také na lymfodrenáže. Právě lymfodrenáž jsem tu nedávno podstoupila i já, právě tato procedura je mimochodem skvělá i coby součást „jarního detoxu“. Víc v mém následujícím článku a pozor, pokud zde při rezervaci jakékoliv procedury řeknete můj kód „COOLBRNOBLOG“, dostanete po jejím absolvování voucher na 15 minutovou omlazující masáž obličeje zdarma. 

Zcela upřímně, najít si dobrého maséra, který je zkušený, empatický a který dokáže ulevit našim obtížím, to je skutečně téměř až „výhra“. Doba, ve které žijeme, je náročná, stresující a je to znát – často nás trápí nejrůznější obtíže pohybového aparátu, bolesti zad… To nejjednodušší, co pro sebe můžete v tomto ohledu vždy udělat, je zajít si na masáž. Můžu vám říct, že já osobně, čím jsem starší, tím více si masáže vychutnávám a užívám!

Ovšem, není „masáž jako masáž“ – určitě jste se s tím setkali, některý masér to zkrátka umí lépe, jiný hůř. Proto vám chci doporučit právě Martinu Vašíkovou a její Studio FeelGood.
Martina je – i dle velmi pozitivních recenzí svých klientů – opravdu dobrá masérka. Můžete si vybrat z velmi pestrého portfolia nabízených masáží, cílených vždy na danou partii těla, nebo na tělo celé. Zajímavá i oblíbená je například indická masáž hlavy, masáže nohou… 

Mimo masáže se pak Martina zaměřuje i na tělové rituály – zábaly, jejichž cílem je revitalizace pokožky, její zpevnění a omlazení a samozřejmě také relax.

Novinkou jsou pak skvělé masážní oleje dovezené z Indie, které Martina používá. Jedná se o vysoce kvalitní, za studena lisované oleje, jeden je ze sladkých mandlí, druhý ideální pro muže, nebo při nedostatku energie – ayurvedský olej s výtažky z cedru, zázvoru a santalového dřeva. A úžasný je i éterický olej ylang-ylang!

Další vyhledávanou terapií ve Studiu FeelGood je pak lymfodrenáž – a na té jsem zde byla také já.
Lymfodrenáž se provádí ve speciálních lymfodrenážních kalhotách, které zaručují efektivní působení tlaku na požadované partie těla.  Tyto kalhoty jsou nasazené v podstatě až do oblasti pod prsy, tudíž lymfodrenáž probíhá nejen na nohou, ale i v partiích břicha.

Lymfodrenážní ošetření je skvělé v mnoha ohledech. Jeho cílem je primárně detoxikace těla, kdy se prostřednictvím lymfy vyloučí přes ledviny z těla škodlivé a odpadní látky. I proto je tato terapie také skvělá jako součást jarního detoxu – očisty těla.

Druhotným efektem lymfodrenáže je zbavení těla přebytečné vody, pravidelné kúry pak mají pozitivní vliv i na eliminaci celulitidy a celkovou podporu hubnutí a tvarování postavy.

Lymfodrenážní přístroj provádí tereapii 30 nebo 50 minut, úvodem si i lymfu „otevře“. Samotná procedura je velmi příjemná, nebolestivá a relaxační. Intenzitu působení tlaku na vaše tělo vám zde terapeutka přizpůsobí.

Ideální je absolvovat toto lymfodrenážní ošetření v deseti kúrách, kdy by se měly dodržovat časové rozestupy 2-3 dny.
Pokud si zakoupíte 10 procedur, získáte zdarma v rámci 1 ošetření omlazující masáž obličeje, včetně obličejové masky a také si užijete příjemnou masáž rukou.

Po lymfodrenážním ošetření je okamžitě patrná krásná a hladká pokožka. Vnímala jsem i eliminaci otoku v oblasti nohou. Mimochodem, lymfodrenáž je i skvělá coby prevence tvorby křečových žil.

Lymfodrenážní ošetření vám vřele doporučuji, je skvělé na jaro, pro detox organismu, ale i jako příprava těla na léto – do plavek! A vyzkoušejte ve Studiu FeelGood i skvělé masáže, nebo tělové zábaly!

A jak píši v úvodu, pokud zde při rezervaci řeknete můj kód „COOLBRNOBLOG“, dostanete po absolvování první procedury voucher na 15 minutovou omlazující masáž obličeje zdarma. 

Studio FeelGood najdete v areálu Tauferových kolejí. ul. Jana Babáka 3 v Brně, kousek od zastávky tramvaje č. 12 Tererova a můžete zde i pohodlně zaparkovat.

ODKAZ: STUDIO FEELGOOD / web
ODKAZ: STUDIO FEELGOOD / facebook
ODKAZ: STUDIO FEELGOOD / instagram