Jarní inspirace z obchodu 4 KLUCI OD KOL!

Venku konečně parádní počasí – můžeme vyrazit ven, do přírody a hlavně, na kolo! Sama jsem velkým milovníkem cyklistiky, jezdím na kole s dětmi i pejsky skoro každý den. Pokud si jízdu na kole také rádi užíváte, určitě oceníte můj další článek s pestrou inspirací z obchodu 4 KLUCI OD KOL! Ten najdete v Brně na adrese U Vlečky 5c, prodávají tu kvalitní kola a mimo to, specializují se na cyklistické oblečení a doplňky. Opravdu, takto široký soriment cyklo oblečení jinde v Brně nenajdete! Aktuálně je zde k dostání krásné jarní kolekce od celé řady značek – mnoho outfitů jsem vám tu nafotila pro inspiraci, mrkněte v následujícím článku se spoustou fotek!

I funkční oblečení na kolo může vypadat skvěle – přesně o tom se v obchodě 4 KLUCI OD KOL rozhodně přesvědčíte! Výběr krásných kousků na kolo je tu neuvěřitelně pestrý. Cyklo oblečení tu mohou vybírat jak dámy, tak i pánové a aktuálně tu je i pár super modelů pro děti!

Já vám o obchodě 4 KLUCI OD KOL už mnohokrát psala a upřímně, sama tu vždy obdivuji, jak krásné oblečení tu mají. Můžete si tu sestavit celý vyladěný ouftit – mají obrovskou škálu kalhot na kolo – v mnoha délkách, typech, volné, nebo upnuté… Super jsou samozřejmě cyklistické dresy, tílka, ale i funkční vesty, lehounké bundy.

Vše je z perfektních materiálů, propracované jsou i střihy… Rozhodně si tu vyberete takové oblečení, které vám bude dobře sedět. Mimochodem, v obchodě 4 KLUCI OD KOL se vám budou vždy ochotně věnovat, poradí a pomohou vám s výběrem.

Já vám tu nafotila tentokrát celou řadu „cyklo outfitů“ z jarních kolekcí. Jsou to nádherné věci od mnoha značek.

Zcela novou značkou v nabídce je zde pak Mons Royale z Nového Zélandu. Jsou to velice příjemné věci z merina, funkční, zahřejí, ovšem dobře odvádí pot.

Další nové značky do obchodu 4 KLUCI OD KOL míří – o těch vám napíšu už brzy!

Mimo oblečení tu můžete vybírat z celé řady doplňků, pořídíte zde krásné a kvalitní přilby na kolo…

…samozřejmě také tretry a další doplňky, batohy na kolo, cyklistické brýle.

Zkrátka, co se právě oblečení a dalších doplňků na kolo týká, je zde výběr naprosto bezkonkurenční, a to v rámci celého Brna!

Jinak tu koupíte také kvalitní kola, nebo elektrokola, zaměřují se na prémiovou značku Cannondale.

Pokud věci na kolo, tak jednoznačně jedině v tomto obchodě!
Vše si můžete také prohlédnout a rovnou objednat na eshopu, kde je rovněž super výběr.

Kamennou prodejnu 4 KLUCI OD KOL najdete na adrese Brno, U Vlečky 5c.

ODKAZ: 4 KLUCI OD KOL / web, eshop
ODKAZ: 4 KLUCI OD KOL / instagram
ODKAZ: 4 KLUCI OD KOL / facebook