Představuji: ubytování U Ztraceného potoka

Myslím, že tipů na hezké a komfortní ubytování v rámci České republiky není nikdy dost – po koronavirové pandemii lidé opět rádi cestují, a to především v rámci naší země. Mnohé ubytovací kapacity, penziony i hotely bývají proto rychle plné, sama s tím mám z poslední doby zkušenost. Proto věřím, že i vy oceníte tip na krásné ubytování, v přírodě, na pomezí Rychlebských hor a Jeseníků. Jedná se o ubytování U Ztraceného potoka – toto ubytování si můžete pronajmout buď coby celý objekt, nebo po jednotlivých pokojích. Možností vyžití v okolí je celá řada, na své si tu přijdou milovníci turistiky a výletů do přírody. Mrkněte na následující článek se spoustou fotek!
Konečně po téměř dvou letech můžeme opět svobodně cestovat, bez větších omezení. Jak je znát, lidé jsou za tuto skutečnost opravdu rádi a hojně cestují – a to zejména v rámci České republiky. Pokud je to i váš případ, věřím, že oceníte další můj tip na hezké ubytování v přírodě.
Chci vám totiž představit krásné ubytování U Ztraceného potoka, které najdete v obci Vápenná, na pomezí Rychlebských hor a Jeseníků. Právě Jeseníky jsou pro nás, Brňáky, častým cílem – není to od nás tolik daleko a vyžití je tu velice pestré. A trochu opomíjené Rychlebské hory jsou skutečným přírodním skvostem, najdete zde zatopené lomy, mnoho cyklistických stezek, možností na výlety je zde opravdu celá řada!
Ubytování U Ztraceného potoka se nachází v bývalé budově Lesního závodu, s celkovou kapacitou 31 lůžek. Jak zmiňuji v úvodu, toto ubytování si můžete pronajmout buď coby celý objekt, nebo i po jednotlivých pokojích. Nicméně, myslím, že možnost právě celého pronájmu je velice lákavá – můžete vzít velkou skupinu přátel, rodiny a užijete si tu skvělé prázdniny, nebo víkend…
Celý objekt nabízí perfektní zázemí pro své hosty, myšleno je zde samozřejmě i na rodiny s dětmi. Právě děti tu ocení velkou zahradu za domem, je tu dětské hřiště s prolézačkami, pískoviště… Zahradu mohou hosté využívat bez omezení.
V zahradě se pak nachází také altán s grilem – kouzelné místo pro teplé večery, můžete tu grilovat, odpočívat…
Krásná je také veranda s posezením, na dokonalý relax je to zde přímo jako dělané!
V budově s ubytování se nachází celkem sedm pokojů a podkrovním apartmán. V budově jsou pak hostům k dispozici také společné prostory – kuchyňka, místnost s pingpongovým stolem, zahrát si tu můžete také stolní fotbálek, pro děti je tu i dětský koutek…
Právě toto ubytování je přímo skvělé i pro různé firemní akce, školení, teambuildingy, rodinné sešlosti a oslavy…
K lokalitě – samotné Rychlebské hory dnes zná asi málokdo, ovšem – právě tento trochu opomíjený kout naší země si vaši pozornost a hlavně, návštěvu opravdu zaslouží! Rychlebské hory jsou protkané mnoha cyklostezkami a turistických atrakcí je zde opravdu celá řada!
Za zmínku rozhodně stojí zatopené žulové lomy, Nýznerovy vodopády, Jeskyně na Pomezí, Obří stůl a židle, Račí údolí s tančírnou, Rychlebský hrad, Boží hora… Zkrátka, jak už asi tušíte, nudit se tu rozhodně nebudete! :)
Co říkáte – U Ztraceného potoka je coby tip na hezké a příjemné ubytování v přírodě naprosto skvělé! Třeba tu i vy prožijete krásné dny, na které budete rozhodně moc rádi vzpomínat!

Ubytování U Ztraceného potoka najdete v obci Vápenná v Jeseníkách, bližší info na webu, viz odkaz níže.

ODKAZ: U ZTRACENÉHO POTOKA / web
ODKAZ: U ZTRACENÉHO POTOKA / facebook
ODKAZ: U ZTRACENÉHO POTOKA / instagram