Rozšířená nabídka fyzioterapie ve zdravotnickém centru ViaRa Salve

Před nedávnem jsem vám zde zveřejňovala článek o skvělé fyzioterapeutce Ladě, která působí ve zdravotnickém centru ViaRa Salve. Vaše reakce byly velmi hojné a pozitivní – Ladu znáte a sami jste potvrdili, že je opravdu vynikající fyzioterapeutka. Ovšem – ve ViaRa Salve je fyzioterapeutů mnohem více, kdy každý pracuje trochu jiným stylem, se zaměřením na jiný typ obtíží. U všech těchto fyzioterapeutů jsem byla a ráda se s vámi podělím o své dojmy a postřehy. A opět – musím vám je doporučit! Dokonce mě jen jedna návštěva a terapie zde zbavila mých obtíží s ramenem, které pramení z páteře. Čtěte dál a inspirujte se!

Ruku na srdce, kdo z vás neměl někdy obtíže pohybového aparátu? Ať už třeba bolesti zad, které jsou opravdu časté, nebo problémy s hybností kloubů, končetin, svalů… Toto vše dokáže velmi efektivně řešit zkušený fyzioterapeut. Ovšem – najít dobrého fyzioterapeuta, který má navíc prostor k objednání, to je poměrně problém.

Já jsem vám zde nedávno psala o skvělé fyzioterapeutce Ladě, která působí ve zdravotnickém centru ViaRa Salve, v centru Brna na Masarykově 25 (můj článek najdete ZDE). Lada je opravdu velice šikovná, o čem jsem se přesvědčila sama a vy jste mě o tom svými reakcemi utvrdili – mnozí Ladu znáte, nebo k ní i dokonce chodíte.

I proto vám chci napsat o dalších velmi šikovných fyzioterapeutech, ke kterým se v centru ViaRa Salve můžete objednat. Právě na fyzioterapii se v centru ViaRa Salve detailně zaměřují, dokáží zde podle vašich obtíží, či již předem dané diagnózy přesně stanovit, kterému fyzioterapeutovi zde byste se měli svěřit.

Mimo paní Ladu zde obtíže pohybového aparátu řeší i velmi zkušený fyzioterapeut Robert Johnson, který má mnohaleté zkušenosti i praxi. Je skvělý zejména na řešení poúrazových obtíží, různých „blokací“ zad, které jsou velmi časté a dokáží opravdu potrápit.

Robert umí velice dobře lokalizovat obtíž daného klienta, zjistí odkud pramení a co ji způsobuje. Podle toho ke klientovi přistupuje, řeší jednak obtíže hned, masáží a uvolněním daného místa, zároveň vám pak vysvětlí, co dělat, abyste danému problému předcházeli.

Upřímně, já byla právě z tohoto fyzioterapeuta naprosto nadšená. Už roky mám problémy s ramenem, které jsou dané špatným držením těla, hlavně při sezení a stání. Robert mi dokázal pomoci od bolesti, okamžitě zjistil, z jakého místa moje obtíž vychází. Ukázal mi i jednoduché cviky a tipy na protažení, jak si pak mohu snadno ulevit i doma.

Dalším fyzioterapeut, který ve „ViaŘe“ působí, je Mgr. Vyacheslav Gordiyenko, který se zaměřuje na řešení problematiky osteochondrózy páteře, prevenci a řešení tohoto nepříjemného onemocnění. Osteochondróza je degenerativní proces, který obvykle začíná v meziobratlové ploténce a postupem času se zapojují i další části páteře.

Vyacheslav dokáže páteř pohmatem velice dobře analyzovat, zjistí, zda se vás probém osteochondrózy týká (tedy, pokud nemáte již lékařsky diagnostikováno). Ostechondróze se dá předcházet – třeba i účinnou terapií, kterou právě Vyacheslav provádí.

A mimo to, dokáže i již existující osteochondrózu efektivně řešit, jeho terapie, masáže a speciální úlevové techniky eliminují i nepříjemnou bolest, která právě osteochondrózu provází.

Velice zajímavá, uvolňující, je pak i terapeutická masáž esenciálními oleji Dotera, kterou v centru ViaRa Salve provádí Ivo Kolář. Tato masáž má blahodárný vliv na uvolnění svalů, které jsou často ztrnulé a v křeči – to může pak způsobovat i zmiňované bolesti zad, kloubů…

U této speciální masáže se používá 8-10 esenciálních olejů prémiové značky Doterra – jistě mnozí znáte. Každý z použitých olejů má jinou vůni, jiný význam – a je skutečným pohlazením pro smysly, tu nádhernou vůni budete opravdu velmi intenzivně vnímat.

Tento typ fyizoterapie je hluboce relaxační, příjemný, dojde k naprostému svalovému uvolnění. I já jsem si tuto terapii moc užila – a hlavně, tu nádhernou vůni olejíčků jsem vnímala ještě mnoho hodin po masáži!

Pokud vás trápí jakékoliv obtíže, které by zkušený fyzioterapeut dokázal řešit, svěřte se odborníkům v centru ViaRa Salve. Já věřím, že budete nadšení!

Centrum ViaRa Salve nově najdete na Masarykově 25 (vchod v průchodu).

ODKAZ: VIARA SALVE / web
ODKAZ: VIARA SALVE / facebook
ODKAZ: VIARA SALVE / instagram