Fyzioterapie ve zdravotnickém centru ViaRa Salve

Najít dobrého fyzioterapeuta je skutečně až výhra! V dnešní době totiž trápí obtíže pohybového aparátu opravdu čím dál více lidí a téměř každý z nás je nucen tyto problémy řešit. Pomoci může právě dobrý fyzioterapeut, který jednak dokáže přesně odhalit, v čem naše obtíže spočívají a také, umí je následně řešit. Dobrých fyzioterapeutů je skutečně málo a když už nějakého najdete, mívají obvykle na dlouhé měsíce plno. Já vám chci dnes doporučit skvělou fyzioterapeutku, která působí ve zdravotnickém centru ViaRa Salve v centru Brna na Masarykově. Je velmi šikovná a hlavně, dokáže vám pomoci! Víc v mé následující reportáži!

Obtíže pohybového aparátu jsou v dnešní době velmi časté a trápí značnou část populace. Je to dané do velké míry životním stylem, sedavým způsobem zaměstnání, nedostatkem sportu…

Věřím, že jste se už asi téměř všichni ocitli v situaci, kdy jste potřebovali v tomto směru pomoci – bolela vás záda, zatuhlé svaly, klouby, případně jste řešili obtíže, jako jsou třeba ploché nohy.

Právě s výše uvedenými problémy se obvykle chodí za fyzioterapeutem. Ten dokáže nejen skvěle diagnostikovat, co vás přesně trápí a čím je to způsobeno, ale nastaví i způsob léčby, která obvykle spočívá ve vhodném cvičení – jedná se tedy o pro vaše tělo šetrné řešení problému. Skvělé také je, že dobrý fyzioterapeut vás dokáže naučit vhodné cviky, které pak cvičíte i v domácí prostředí.

Proto píši, že najít dobrého fyzioterapeuta je skutečně výhra – sami víte, jak nepříjemné je, když vás „něco bolí“. Ovšem, právě těchto „dobrých fyzioterapeutů“ je doslova jako šafránu a pokud je už najdete, mívají obvykle plno.

Věřím tedy, že oceníte mou informaci o výborné fyzioterapeutce, která působí ve zdravotnickém centru ViaRa Salve, v centru Brna na Masarykově 25. Toto centrum má pestré portfolio nabízených služeb založených jak na klasické, tak alternativní medicíně a právě co se tyká fyzioterapie, mají zde velmi široké portfolio terapií.

Já byla u slečny Lady, která zde fyzioterapii nabízí jak pro dospělé, tak i pro starší děti od cca 5 let věku.
Cílem fyzioterapií je zde ulevit od problémů spojených s pohybovým aparátem, na fyzioterapie sem chodí i těhotné ženy, které trápí bolesti zad, mimochodem, přínosné jsou fyzioterapie i pro ženy, pro které jsou aktuální obtíže s otěhotněním – indikuje se speciální cvičení na uvolnění daných oblastí břicha, zad… Efektivně lze fyzioterapií také řešit obtíže s diastázou.

Fyzioterapeutka Lada se zaměřuje i na viscerální terapie – řeší bolesti orgánů, nebo pohybového aparátu, které jsou způsobeny jinou příčinou, než postižením daného místa.

Sama jsem fyzioterapii u slečny Lady absolvovala – nejdříve mi byla stanovena anamnéza na základě informací, které jsem poskytla – důležité je sdělit, co vás bolí, trápí, jaký máte způsob života a celkovou životosprávu. Fyzioterapeutka vás pak také prohlédnete, aby viděla vaši tělesnou stavbu a pak indikuje terapii.

Některé z obtíží vám fyzioterapeutka pomůže řešit už na místě, kdy pohmatem pozná a napravuje problémy. Ukáže vám také cviky, které můžete praktikovat doma, aby vás obtíže přestaly trápit.

Doporučí vám také vhodné pomůcky a domluvíte se na pravidelnosti a četnosti návštěv / terapií.

Pro terapii u fyzioterapeutky nepotřebujete žádnou žádanku, stačí se jen objednat. Vyzkoušejte skvělou fyzioterapeutku Ladu ve zdravotnickém centru ViaRa Salve! Budete v těch nejlepších rukou!

Centrum ViaRa Salve nově najdete na Masarykově 25 (vchod v průchodu).

ODKAZ: VIARA SALVE / web
ODKAZ: VIARA SALVE / facebook
ODKAZ: VIARA SALVE / instagram