Představuji: brněnskou značku Jožin z batožin!

Můj článek bude opět patřit menší brněnské značce, která si rozhodně zaslouží vaši pozornost – moc ráda vám ji zde představím. Značka má krásný a poetický název „Jožin z batožin“, který vám už možná napoví, co právě tento brand nabízí. Ano, ručně šité, stylové batohy, které jsou propracované do posledního detailu. A mimo to, jsou opravdu nádherné! Mrkněte, inspirujte se, mám pro vás i spoustu fotek!

Pokud můj blog sledujete pravidelně tak víte, že tu moc ráda věnuji prostor menším brněnským značkám, které mají co nabídnout a o kterých se bohužel třeba tolik ještě neví. Jednou z takových je právě i „Jožin z batožin“, značka, za kterou stojí sympatická Pavla Tesařová.

Batohy, které si Pavla sama navrhuje a pod touto značkou nabízí jsou ručně stříhané, odzkoušené na rodině a přátelích a jak Pavla sama říká,  co neprojde zátěžovým testem se do nabídky nedostane. Každému sedí něco jiného, ale pokud rádi batohy nosíte, z nabídky si vyberete. Hodí se do města, do přírody i na sport. Na eshopu Jožin z batožin najdou batoh dámy, pánové i děti. Navíc Pavla umí batoh přizpůsobit individuálním představám, šije totiž i na zakázku.

Zcela upřímně, batohy, coby velmi funkční módní doplňky miluji! Oblíbila jsem si hlavně v době, kdy byli mí synové malí, já za nimi neustále běhala a u toho jsem potřebovala mít obě ruce volné. Kabelka, ta opravdu zavazí, klouže z ramene, „motá“ se všude možně, za to takový batoh, to je skvělá věc! Dobře se nosí, nepřekáží, vejde se toho do něj spoustu a hlavně, ruce máte volné! To ocení nejen aktivní maminky, ale i vy všichni, kdo jste stále v pohybu a nosíte s sebou spoustu věcí.

V době našich rodičů a prarodičů platilo, že batoh byl obvykle nevzhledný kousek určený tak akorát někam na vysokohorskou túru. Ovšem, od té doby batoh, coby módní doplněk, značně povýšil – a dnes je braný i coby skutečně módní záležitost. Chci tím říct, že i batoh si můžete pořídit v nevšedním, stylovém designu, kdy ho budete s láskou nosit.

A právě tyto krásné batohy, v mnoha stylech, vzorech, barvách…šije v Brně pod svou značkou Jožin z batožin i Pavla Tesařová. Jedná se o menší brněnskou značku, která je sympatická už jen svým příběhem, kdy z „domácího šití pro rodinu“ vznikl celý brand. Pavla na zakázku šije i kabelky, tašky a taštičky či organizéry pro různé účely, třeba na dětský kočárek.  Dbá také na udržitelnost a ekologii, takže v nabídce najdete i řadu šitou z malých kousků, aby při šití minimalizovala tvorbu odpadu. Vznikají tak originály, které na nikom jiném neuvidíte.

Každý z batohů je promyšlený do posledního detailu a hlavně, je i velmi funkční, ušitý tak, aby vám při jeho nošení nic nechybělo. Kapsy, přesky, zipy, nastavitelná délka popruhů…to vše batohy Jožin z batožin samozřejmě mají.

Batohy se i velmi dobře nosí, měla jsem jich několik na zádech a jsou opravdu super. A co je hlavní, mnoho věcí se vám do nich vejde!

Zkrátka, důležitá je samozřejmě i praktičnost každého z modelů. Batohy Jožin z batožin jsou zároveň i nadčasové a kvalitně ušité, vydrží vám rozhodně velmi dlouho.

Mrkněte na eshopu Jožin z batožin a podpořte brněnskou značku, která si to rozhodně zaslouží! To hlavní, tyto jedinečné batohy si zamilujete, uvidíte. ;)

ODKAZ: JOŽIN Z BATOŽIN / web, eshop
ODKAZ: JOŽIN Z BATOŽIN / facebook
ODKAZ: JOŽIN Z BATOŽIN / instagram