Vyzkoušela jsem: bělení zubů v centru SMILEPOINT!

Krásné, bílé zuby – po těch toužíme asi úplně všichni. Jsou to totiž právě hezké zuby, které mají nemalý podíl na tom, jak vypadáme. Dokonce, bílé zuby nám dodají i mnohem více mladistvější vzhled. Proto není vůbec od věci nechat si čas od času zuby vybělit.

Já sama jsem bělení zubů absolvovala zatím asi dvakrát v životě, v zubní ordinaci, ovšem, to už je let…:) A protože už mi není dvacet, ba dokonce ani třicet let, nejsou moje zuby už tak zářivě bílé, jako kdysi před lety.

Sice nekouřím, nepiju čerevené víno a kávu jen málo – což jsou faktory, které pigmentaci zubů nejvíce ovlivňují – ale i tak už moje zuby nejsou tak hezké, jako bývaly dřív. Ano, do velké míry je vzhled zubů daný také věkem a genetikou.

Proto, když mi kamarádka nedávno řekla o centru bělení zubu v nákupním centru Omega v Brně – SMILEPOINTu – rozhodla jsem se, že zde bělení zubů vyzkouším a absolvuji.
Přece jen, k zubaři chodím až když mě nějaký problémek se zuby skutečně trápí – a proto jsem možnost nechat si zuby vybělit i jinde, skutečně uvítala.

A jak to celé ve SMILEPOINTu probíhá? Snadno, rychle, efektivně a hlavně, bezbolestně – a o tom to přece také je…:) Bezbolestnost je důležitá hlavně pro nás, co máme ze všech zubařských zákroků vyloženě hrůzu (ano, k této sortě lidí se řadím i já:)

Na výběr máte ve SMILEPOINTu ze dvou typů balíčků (bělení).

SMILEPOINT WHITE BĚLÍCÍ BALÍK
Efektivní, rychlý, spolehlivý, bezpečný kosmetický výrobek na bělení zubů. Aktivní kyslík, který se uvolní z bělícího gelu, zabezpečuje bělení povrchu zubů. Proces urychluje a zdokonaluje použití LED lampy. Produkty v balíku obsahují esenciální oleje z máty peprné a máty klasnaté, které zabezpečují svěžest při používání.

SMILEPOINT SUPERWHITE NATURAL FORMULE SET NA BĚLENÍ ZUBŮ – ALOE VERA &GRANÁTOVÉ JABLKO&HEŘMÁNEK
Efektivní, rychlý, spolehlivý a bezpečný kosmetický výrobek na bělení zubů. Šetrná formule bez peroxidu s účinnou látkou bikarbonátem, zajišťující bělení zubů. Účinek zdokonaluje a urychluje použití LED lampy. Produkty v balíku obsahují esenciální oleje z máty peprné a máty klasnaté, které zabezpečují svěžest při používání.

4

Efektivitu, rychlost a účinnost bělícího gelu zajišťuje speciální LED lampa, která Vám po dobu bělení svítí na zuby, na kterých máte nasazenou silikonovou vložku s bělícím gelem.

Já sama jsem vyzkoušela „Superwhite natural formule set“ – a ráda se podělím o dojmy.

Celé bělení začíná tak, že si vyberete požadovaný odstín zubů – ten se po ukončení bělení porovná s Vaším výsledkem. Dále už je na řadě bělící sada – z té se nejdříve použije speciální vlhčený urbousek, který je nasycený aktivačním sprejem – tím si důkladně vyčistíte zuby. Následně se vybalí silikonová vložka, do které se vytlačí 1/3 bělícího gelu – do vložky se „zakousnete“, pohodlně se usadíte, přiloží se LED lampa tak, aby svítila přesně na zuby s vložkou a Vy 15 minut odpočíváte:)

2

Celý proces rozhodně není bolestivý a nijak nepříjemný. Po 15ti minutách si vypláchnete ústa a celý proces se zopakuje – dohromady třikrát. Vždy po jednotlivé části bělení můžete zkontrolovat účinnost gelu, která je patrná již po prvním použití.

1

Po vybělení je okamžitě patrný efekt – můžete jej opět srovnat se vzorníkem, kde vidíte Váš původní odstín s odstínem, který jste požadovali. Já mohu potvrdit, že se mé zuby vybělily o dva až tři odstíny.

Hned po bělení se nedoporučuje 2 hodiny jíst, ani pít, můžete pouze vodu, aby nedošlo k pigmentaci. Zuby nejsou vůbec citlivé, jak můžete očekávat a jak tomu v případě nevhodného bělení bývá.

Za mě rozhodně velká spokojenost a mohu jen doporučit!:)

Centrum bělení zubů Smilepoint najdete v Brně na nám. Svobody, v nákupním centru OMEGA, ve 2. patře.

ODKAZ: SMILEPOINT/web
ODKAZ: SMILEPOINT/facebook