Vyzkoušejte: dokonalé kávové speciality!

Také patříte k milovníkům dobré a kvalitní kávy? A víte, že si svoji oblíbenou kávu můžete vychutnat i zcela jinak, než jste možná zvyklí? Ano – i z kávy si totiž můžete vytvoři úžasné delikatesy! 

Proto jsem pro Vás dnes připravila malou inspiraci – na vynikající speciality z kávy. A když tu je řeč o dobré, kvalitní kávě, kterou já sama navíc miluji – představím Vám recepty, které vytvořila pro své dvě poslední „kávové novinky“ značka Nespresso.

ns3

Právě tento brand nabízí mnoho druhů kávy – a dvě poslední novinky, lungo Envivo a Cafezinho do Brasil, jsem Vám představila i zde, na blogu.
A právě z těchto dvou káv si můžete připravi i velké dobroty – a svoji kávu si tak vychutnáte v úplně jiném podání:) Navíc, delikátní nápoje z kávy mohou být fajn pohoštěním pro Vaše návštěvy, které to jistojistě ocení. A nebojte, příprava rozhodně není náročná!

Jaké speciality si tedy můžete připravit – z lunga Envivo? Mě osobně nejvíc zaujaly tyto dvě:

ns7

ns8

Ovšem, i z poslední novinky, limitované edice „Cafezinho do Brasil“ si můžete vytvořit zajímavé delikatesy! Já pro Vás vybrala tyto tři:

ns5

ns6

ns4

Věřím, že už na některou z těchto dobrot máte chuť!:) Já tedy rozhodně ano – a brzy se sama chystám tyto speciality vyzkoušet. Dobrou chuť!

V Brně si můžete koupit a ochutnat vynikající kávu Nespresso v Nespresso Boutique, který najdete v Brně na nám. Svobody 13.

ODKAZ: NESPRESSO/web
ODKAZ: NESPRESSO/facebook