Beauty review: vychytávky od značky The Balm!

Víte, že v parfumerii Douglas exkluzivně najdete produkty skvělé americké značky dekorativní kosmetiky THE BALM? A právě několik věcí od tohoto brandu bych Vám chtěla představit také v mé dnešní kosmetické recenzi!

Ráda testuji nové značky kosmetiky, se kterými jsem doposud neměla žádné zkušenosti a nesmírně mě baví, když najdu to, co je tak skvělé – právě jako věcičky od značky The Balm. Navíc, miluji retro styl v jakémkoliv podání – a právě retro image mají i obaly této kosmetiky.
Značka The Balm je proslulá svými skvělými rozjasňovači, ale moc fajn jsou také oční stíny. Produkty The Balm skvěle drží, mají silnou pigmentaci a jsou opravdu hodně kvalitní.

Photo 20.09.16 13 03 18 (1)

Pojďme ale na moji recenzi a produkty, které jsem měla možnost otestovat. Věřím, že bych Vás mohla inspirovat a třeba i Vy tak objevíte něco, co Vám bude vyhovovat.

THE BALM – MARY-LOU MANIZER
Ano, tak to je on, další ze skvělých rozjasňovačů! Nevím, jak Vy, milé dámy, ale já si každodenní líčení bez služeb rozjasňovače už nějak neumím představit:) Rozjasňovače Vaší pleti totiž dodají fresh look, vypadáte svěže, odpočatě, projasněně, zkrátka, krásně!:)

Photo 20.09.16 13 04 03

Tento rozjasňovač od značk The Balm se hodí pro jakýkoliv tón pleti – má užasně zlatavý nádech, který se zvlášť hezky vyjímá na opálené pleti. Používat se dá ovšem celoročně – a i v zimě není na škodu mít hezkou prozářenou pleť.

Photo 20.09.16 13 04 52

Rozjasňovač Mary-Lou Manizer má krásně jemnou texturu a dobře na pokožce drží – efekt jsem pozorovala po celý den. Opět je patrná silná pigmentace – stačí nanést opravdu malé množství k dosažení dokonalého efektu.

Photo 20.09.16 13 05 25

Pokud hledáte opravdu kvalitní rozjasňovač, který Vaší tvářičce propůjčí super look, toto je rozhodně dobrá volba:)

THE BALM – HOT MAMA
Super název, že?:) Ano, přesně ta hravost a retro vzhled obalů mě na produktech The Balm taky tak baví. A nejinak je tomu i v případě této tvářenky, kterou můžete ovšem využít i coby oční stíny.

Photo 20.09.16 13 04 09

Tvářenku Hot Mama můžete skvěle kombinovat s výše uvedeným rozjasňovačem – tvářenka má také mikročástečky, které se krásně třpytí, výsledný efekt pak rozhodně stojí za to!

Photo 20.09.16 13 05 42

Nádherná je broskvová barvička – dodá tvářím opravdu hezký, přirozený vzhled. Opět super pro všechny typy pleti!

Photo 20.09.16 13 05 57

THE BALM MAD LASH MASCARA
Tak tato řasenka, ta umí fakt divy! Mega dlouhé a husté řasy, opravdu jsem snad nikdy tak super efekt od jiné řasenky nedosáhla.

Photo 20.09.16 13 04 26

Řasenka má skvělou texturu, krémovou, nedrolí se a výborně na řasách přilne – a drží po celý den. Speciální, zakulacený tvar kartáčku řasy dobře rozčeše a oddělí od sebe – nemusíte se obávat slepených řas (toto já upřímně zcela nesnáším). Kartáček je dostatečně jemný na to, abyste s ním obtáhly i jednotlivé řasy. Dobře se s ním manipuluje – skvělý je i na spodní řasy.

Photo 20.09.16 13 06 18

Co mě ovšem potěšilo moc, je krásný vzhled řas. Působí přirozeně, ale jsou hezky zahuštěné a také delší. Objem řas se zvětší – oko je krásně orámované, přesně, jak si to vždy přejete:)

Photo 20.09.16 13 06 22

THE BALM MEET MATT(e) HUGHES
Rtěnky s matným finišem, to je něco pro mě. Miluju je! Lesk jako blesk na rtech, to není nic pro mě – matné rtěnky mi přijdou daleko víc sexy! A právě taková – smyslná a sexy, je i tato rěnka.

Photo 20.09.16 13 04 23

Dokonale krémová, na rtech příjemná – a to i za předpokladu, že je matná. Právě mnoho matných rtěnek rty vysušuje, stahuje… Tato rtěnka od The Balm je ovšem jiná, na rtech ji vnímáte velmi příjemně. Rty zároveň také hydratuje, vyživuje a celkově, je jim prospěšná.

Photo 20.09.16 13 06 34

Barvičky jsou krásné, silně pigmentované a intenzivní, s dokonalým krytím. A ještě jedno velké „plus“ tato rtěnka má – naprosto božsky voní, uvidíte, že se zamilujete, stejně, jako já!:)

Photo 20.09.16 13 06 47

THE BALM – MEET MATT(e) TRIMONY
Další matná záležitost!!! A v tomto případě jde o krásné a MATNÉ oční stíny:) Ideální pro každodenní nošení – a navíc v odstínech, které sluší prostě všem. I já matné stíny používám v naprosté většině, zkrátka, se víc hodí pro denní běžné líčení.

Photo 20.09.16 13 04 13

Tyto stíny mají opět silné krytí dané dobrou pigmentací. Jsou sametově jemné, na očích perfektně přilnou a drží – po celý den, čehož si opravdu cením. Nemám ráda, když stíny po nějaké době „zalézají“ do vrásek na očních víčkách – a právě toho se v případě těchto stínů určitě nemusíte obávat.

Photo 20.09.16 13 07 01

Paletka obsahuje celkem 9 krásných odstínů – od světlých barev, až po ty tmavší. Všechny barvičky se dají skvěle vzájemně kombinovat a díky tmavým – černé, hnědé, nebo tmavě fialové si můžete vykouzlit i boží kouřové líčení.

Photo 20.09.16 13 07 06

Praktické je i velké zrcátko v paletce, které Vám na nalíčení bohatě stačí.

Pro mě momentálně nejoblíbenější stíny, které ve svém „beauty boxu“ mám a Vám je rozhodně vřele doporučuji:)

Produkty značky The Balm koupíte v parfumeriích Douglas, nebo přes eshop – viz odkaz níže.

ODKAZ: PARFUMERIE DOUGLAS/web, eshop
ODKAZ: PARFUMERIE DOUGLAS/facebook