Vše pro akvaristiku v obchodě Paulfish!

Když jsem vám tu na sklonku minulého roku psala o nové akvaristice Paulfish, kterou najdete v centru Brna, na Josefské 6, vůbec mě nenapadlo, že se můj článek setká s takovým ohlasem! Je vidět, že máme v Brně spoustu nadšených akvaristů! I proto věřím, že oceníte moji druhou reportáž z akvaristiky Paulfish – tentokrát jsem vám zde nafotila mimo krásné rybičky i doplňkový sortiment – vybavení a technologie pro akvária, samozřejmě i krásná akvária, dále rostlinky do akvárií…zkrátka, všechny ty nezbytnosti, co pro svůj koníček potřebujete. Čtěte dál!

Akvaristika je úžasnou zálibou, koníčkem, který baví dospělé i děti. S akváriem si vytváříte svůj vlastní, jedinečný podvodní svět, který je obdivuhodný, krásný, tichý…s barevnými rybičkami, které se stávají zvířecími členy vaší domácnosti. Pečovat o rybičky v akváriu obvykle není náročné, pomáhat vám můžou i děti, které právě péče o rybičky obvykle baví, přináším jim radost a učí je zodpovědnosti.

Proto – pokud je akvaristika vaším koníčkem, zálibou – ať už na amatérské, či profesionální úrovni – určitě vás inspiruje můj článek! V Brně, na Josefské 6, máme totiž nově otevřenou specializovanou prodejnu s akvaristickými potřebami, Paulfish!

Já jsem vám o tomto obchodě už koncem minulého roku psala, můj článek najdete ZDE.

Firma PAULFISH má skutečně mnohaleté zkušenosti, a to zejména s odchovem sladkovodních akvarijních ryb. Akvarijní ryby dokonce stále vyváží v rámci celé Evropy!

Nová prodejna Paulfish má velké prostory a celé horní patro tvoří celá řada akvárií, kde si můžete vybírat až z 250 druhů sladkovodních akvarijních ryb! Zajímavostí je, že množství akvárií se v horní časti této akvaristiky bude ještě navyšovat – o tom vám napíšu už brzy. 

V rámci této nabídky ryb najdete i velké speciality, druhy ryb, které opravdu nejsou běžně dostupné.
V prodejně PAULFISH samozřejmě koupíte i všechny oblíbené druhy, dále jsou v sortimentu sladkovodní krevety, nebo akvarijní šneci, kteří jsou rovněž oblíbenou součástí “osazenstva” akvárií.

Samozřejmostí je zde pak i poradenství, co se péče o chovu týká, poradí vám, jaké vybrat akvárium, jaký zvolit druh rybiček… Zkrátka, budou se vám ochotně věnovat!

Jak zmiňuji v úvodu, v obchodě Paulfish koupíte i pestrou škálu doplňkového sortimentu!
Mají zde krásná, designová nano akvária (menší typ akvárií), v několika typech a provedení.

Akvárium si tu pak můžete i kompletně vybavit – pořídíte tu písky (i barevné) do akvárií, dekorační předměty, vzduchotechniky, potřeby pro čištění akvárií…

…opravdu široký je tu výběr krmiv pro rybky, a to i včetně živých krmiv pro konkrétní druhy ryb.

Vybrat si tu můžete i rostliny do akvárií, mají opravdu velice pestrou nabídku, personál vám zde opět rád pomůže, poradí – jakou rostlinu vhodně zvolit. Mimo živé rostliny tu pak mají i dekorační rostliny umělé.

Zajímavostí jsou krásné vodní lilie, které se stanou nejen ozdobou, ale vážou na sebe zároveň nežádoucí dusitany.

Zastavte se do akvaristiky Paulfish – pokocháte se tou nádherou, obrovským výběrem mnoha druhů sladkovodních rybek… A určitě tu najdete to, co pro svou zálibu, akvaristiku hledáte!

Novou prodejnu PAULFISH najdete na Josefské 6.

ODKAZ: PAULFISH / web
ODKAZ: PAULFISH / facebook