Svatební inspirace ze salonu Zasnoubena!

Svatební sezóna je opět aktuálním tématem, tak pokud právě vy, nebo někdo ve vašem okolí svatbu plánujete, určitě si přečtěte můj následující článek! Mám pro vás inspiraci na opravdu překrásné svatební šaty z brněnského svatebního salonu Zasnoubena! Ten najdete na nové adrese, v centru Brna na Josefské 8. A je tu skutečně z čeho vybírat – mrkněte na fotky, věřím, že byste si, milé nevěsty, z těchto šatů rozhodně vybraly! POZOR – do konce února probíhá v salonu Zasnoubena sleva 20% na půjčovné!

Plánovat svatbu a vše kolem, to jsou opravdu moc příjemné „starosti“, které si určitě všichni rádi užíváme. A tím nejkrásnějším na tom všem, zejména pro nevěstu, jsou rozhodně svatební šaty, jejich výběr a zkoušení! V dnešní době se dají sehnat dechberoucí šaty, ve kterých si svůj „den D“ rozhodně užijete.

A pokud je pro vás svatba a hlavně, svatební šaty aktuálním tématem, nebo pro někoho ve vašem okolí – věřím, že oceníte mou následující inspiraci! Nafotila jsem vám totiž kouzelné svatební šaty v brněnském svatebním salonu Zasnoubena, ten najdete v centru Brna na Josefské 8. A věřte, milé nevěsty, tady si rozhodně šaty vyberete!

V tomto salonu nabízí celou řadu nádherných šatů – společenských, ale i svatebních, které si můžete jak zakoupit, tak i půjčit. Jedná se o šaty celé řady evropských značek, šaty jsou z úžasných materiálů a co je také důležité zmínit, mají je tu v mnoha velikostech. Samozřejmě pak není také problém upravit šaty na míru.

Mimochodem, skvělé je, že si tu můžete vybrat takové šaty, jaké se vám líbí – paní majitelka salonu vám je pak nechá ušít přímo u výrobce ve vaší velikosti, vybrat si můžete i z dostupných barevných odstínů!

Mimochodem, v tomto salonu najdete i překrásné dětské šaty – třeba pro družičky, nebo pro jakoukoliv slavnostní příležitost! A tak krásné – i ty dětské – jsem opravdu nikde jinde neviděla.

Navíc, v salonu se vám bude paní majitelka ochotně věnovat, bude s vámi vybírat, zkoušet a hledat – vaše spokojenost je zde na prvním místě. Mají zde opravdu spoustu úžasných, vystavených modelů, ze kterých můžete vybírat!

Ať už hledáte šaty v klasickém stylu, jednoduché, nebo naopak zdobené, nebo „boho“ šaty…všechny takové zde najdete!

Několik jedinečných modelů jsem vám opět nafotila pro inspiraci přímo na sobě, ať šaty vidíte v jejich reálné podobě. No uznejte sami, nejsou dokonalé? :)

Dámy, vybírat svatební šaty je opravdu radost a zážitek. Už jen samotné zkoušení v salonu Zasnoubena je velmi příjemné, strávíte tu pohodový čas, užívejte si to! Vždyť svatba je jen a jen o vás. Tak ať vám to sluší!

Svatební salon Zasnoubena najdete v Brně na nové adrese, na Josefské 8.

ODKAZ: ZASNOUBENA / web
ODKAZ: ZASNOUBENA / facebook
ODKAZ: ZASNOUBENA / instagram