Představuji: specializovanou prodejnu akvarijních ryb PAULFISH

Ráda tu věnuji prostor různým zajímavým novinkám v Brně, které by mohly některé z vás oslovit. O jedné takové vám chci dnes napsat! V centru Brna, na Josefské 6, je asi měsíc nově otevřená specializovaná prodejna akvarijních rybiček a akvaristických potřeb. Co se právě akvarijních ryb týká, mají nejširší sortiment v celém Brně – v nabídce je přes 250 druhů ryb! Zároveň vám tu pomohou při výběru i poradí, jak doma správně ryby chovat. Pokud jsou mezi vámi nadšení akvaristé, určitě byste měli právě o tomto obchodě vědět!

Akvárium s pestrobarevnými rybičkami je oblíbeným i designovým doplňkem interiérů, zároveň, ryby, jakožto na péči nenáročná zvířata, vás potěší, je krásné je sledovat…

Rybičky v akváriu jsou i častým přáním dětí, kdy si tak chtějí pořídit nějaká vlastní zvířata, o která se chtějí starat. Zkrátka, akvária jsou oblíbená a jsou součástí mnoha domácností.
Akvaristika se může stát i velmi zajímavým koníčkem, můžete si pořizovat opravdu pestrou škálu mnoha druhů ryb, které lze i chovat. A věřím, nadšených akvaristů je dnes opravdu spoustu!

Pokud i pro vás je akvaristika oblíbeným zájmem, nebo pokud třeba o pořízení akvária s rybičkami uvažujete a nevíte, kam se obrátit, mohla by vás oslovit informace o zbrusu nové prodejně PAULFISH, tu najdete v centru Brna, na Josefské 6.

Firma PAULFISH má skutečně mnohaleté zkušenosti, a to zejména s odchovem sladkovodních akvarijních ryb. Akvarijní ryby dokonce stále vyváží v rámci celé Evropy!

Asi před měsícem tato firma otevřela svou specializovanou prodejnu akvarijních ryb a akvaristických potřeb, v centru Brna – na Josefské 6. Prodejna má velké prostory a celé horní patro tvoří celá řada akvárií, kde si můžete vybírat až z 250 druhů sladkovodních akvarijních ryb!

V rámci této nabídky ryb najdete i velké speciality, druhy ryb, které opravdu nejsou běžně dostupné.
V prodejně PAULFISH samozřejmě koupíte i všechny oblíbené druhy, dále jsou v sortimentu sladkovodní krevety, nebo akvarijní šneci, kteří jsou rovněž oblíbenou součástí „osazenstva“ akvárií.

Co je naprosto zásadní – v této prodejně vám vždy sdělí všechny zásadní informace k chovu daného druhu ryb, poradí vám, jak o ryby, ale i akvárium pečovat. Jak vím sama ze své zkušenosti, v obvyklých chovatelských potřebách, kde jsou některé ryby také k dostání, je toto problém, personál zde nemá potřebné zkušenosti a často neví, jak správně akvárium vybrat, sestavit, jaké rybičky vybrat…

V obchodě PAULFISH se věnují poradenství v oblasti chovu akvarijních ryb a akvaristiky obecně na profesionální úrovni, můžete zde mít naprostou důvěru ve všechny poskytnuté informace.

Mimo akvarijní ryby v této prodejně pak koupíte i krmiva, léčiva pro akvarijní ryby a další doplňkový sortiment – příslušenství pro akvária, akvarijní dekorace. K mání jsou zde i menší typy akvárií, tzv. nano akvária.

Mimochodem, krásné akvárium s rybičkami může být i velmi originálním dárkem na Vánoce – třeba pro vaše děti. ;)

Tak pokud rybičky, akvária – rozhodně se spolehněte právě na specializovanou prodejnu PAULFISH!

Novou prodejnu PAULFISH najdete na Josefské 6.

ODKAZ: PAULFISH / web
ODKAZ: PAULFISH / facebook