Vyzkoušela jsem nástřikové opálení v salonu Sunbeauty Brno

Už jste někdy slyšeli o tzv. nástřikovém opálení? Věřím, že mnozí ano. A já právě tento typ opálení nedávno vyzkoušela, v nově otevřeném brněnském salonu Sunbeauty. Zcela upřímně – měla jsem vůči tomuto typu opálení poměrně velké předsudky. Bála jsem se, že opálení nebude rovnoměrné, budou fleky a hlavně, i typický zápach samoopalovacích přípravků… Ale protože ráda zkouším nové věci, rozhodla jsem se to otestovat. A hned v úvodu píšu, je to naprostá bomba! Za 10 minut získáte krásnou barvu, barva je stálá, netvoří se fleky, nešpiní se oblečení a hlavně, žádný zápach. Doporučuji všemi deseti!

Snědá a opálená pleť vypadá zkrátka dobře, lépe, než když opálení nejsme. V tom mi asi dáte mnozí za pravdu. Ovšem, získat krásně opálenou barvičku, to není jen tak – a hlavně teď, v zimě…

Možností, jak se nyní v zimě „opálit“, je jen pár – buď solária, nebo samoopalovací přípravky. A nebo si zajet někam k moři. :) Nicméně, opalování na sluníčku, nebo i v solárku není nejzdravější, to jistě víte. Slunce i záření v soláriu pleť vysušuje, tvoří se víc vrásky, pigmentové skvrny a celkově pleť stárne. A v tom nejhorším možné případě vám hrozí i rakovina kůže.

Další variantou jsou samoopalovací přípravky. Kdo je kdy zkoušel, určitě bude souhlasit – naprostá většina těchto přípravků nezajistí souměrné opálení, vytváří se nehezké fleky, navíc „samoopalováky“ špiní často i oblečení. A většinou i zapáchají, jak aktivní látky pracují a vytváří opálení.

Já se nedávno doslechla o další variantě, jak získat krásně opálenou barvičku – a to nástřikovým opálením. O existenci něčeho takového jsem už věděla, ale neměla jsem žádnou zkušenost. A hlavně, žila jsem poměrně v silných předsudcích, že něco takového přece „nemůže dopadnout dobře“. Představa, že vás „opálí“ nástřikem…no, bála jsem se, že barva bude pouštět, blednout při každém sprchování, že to nebude vypadat hezky, přirozeně…

Až jsem pak dostala nabídku nástřikové opálení vyzkoušet, a to v nově otevřeném salonu Sunbeauty, který najdete na Moskalykově 4. A rozhodla jsem se tuto metodu vyzkoušet – ráda testuji nové věci a získávám nové zkušenosti. Říkala jsem si, že když to nedopadne dobře, budu mít zkrátka pár dnů nehezkou barvu. :)

Ovšem, nástřikové opálení naprosto předčilo veškerá má očekávání!
Tento typ opálení má celou řadu nesporných výhod.

Opálení jste opravdu rychle. Za 10 minut máte barvičku, jako byste se vrátili z dovolené. Ani v soláriu se takto rychle neopálíte… Takže tento typ opálení je super pro všechny, kdo potřebují získat hezkou barvu rychle. Třeba i pro speciální události – na svatby, večírky, nejrůznější akce, focení…

Dále, vyberete si sami odstín opálení. Majitelka studia zde má na výběr celou řadu odstínů – od karamelové, olivové… Doporučí vám takovou barvu, která se hodí k vašemu typu vlasů, pleti… Což je také samo o sobě super. Já vybrala lehčí opálení do krásně hnědo-zlatavé barvy. Byla jsem už lehce opálená a mým cílem bylo opálení zintenzivnit.

před

po

Opalovací nástřik není nijak škodlivý vůči pokožce, nevysouší ji, nepoškozuje – naopak, má silně hydratační účinky.

Byla jsem i velmi mile překvapená vůní – v případě produktu, který jsem si na nástřik vybrala, to byla vůně kokosu. Žádný nepříjemný zápach nebyl cítit ani několik hodin po nástřiku.

Samotný nástřik trvá asi 10 minut, provádí se ve speciální kabině, tlakovou pistolí. Je to příjemný proces, po nástřiku počkáte cca 3 minuty a následně se oblečete a odcházíte.

Absolutně žádné špinění oblečení! To mě samotnou také moc mile překvapilo.

Opálení vám vydrží 7-12 dnů, v závislosti, jak o něj pečujete. Po sprchování je dobré používat hydratační pleťové mléko.

Barva se také nedrolí, neolupuje, drží naprosto rovnoměrně.

Vyzkoušejte, je to opravdu bomba! Objednávat se můžete přes Instagram Sunbeauty, viz odkaz níže. :)

Studio Sun Beauty Brno najdete na adrese Moskalykova 4.

ODKAZ: SUNBEAUTY BRNO / instagram
ODKAZ: SUNBEAUTY BRNO / facebook