Tip na opravdu originální dárek? Boxie od firmy Hestego! Nyní navíc za speciální cenu.

Možná si vzpomínáte, nedávno jsem vám zde představila jeden unikátní český výrobek, Boxie! Jedná se o unikátní box, schránku na zásilky, kterou si umístíte na dům, plot, zahradu… Zásilkové služby, pošta, nebo vlastně naprosto kdokoliv, komu to umožníte, vám do Boxie může BEZ vaší přítomnosti vložit jakoukoliv zásilku, balík… Což je nesmírně praktické, zvláště v dnešní době, kdy jsme zvyklí řešit nákupy hlavně online. Pozor – Boxie je nyní za speciální předvánoční cenu s velkou slevou! Tato sleva se ovšem týká jen několika kusů, tak pokud nad Boxie uvažujete, pospěšte si. Víc o Boxie a speciální akční nabídce v následujícím článku.

O Boxie jsem vám na své blogu už psala (můj článek najdete ZDE), ovšem, tento unikátní český výrobek si rozhodně zaslouží více pozornosti – a to i v souvislosti se speciální akční cenou, která již na eshopu www.shop.boxie.cz platí.

Co to tedy Boxie vlastně je?
Boxie je zásilkový box, schránka, která má celou řadu chytrých funkcí.
Boxie je určena pro zásilky jakéhokoliv typu a charakteru. Pointa spočívá v tom, že zásilky vám do Boxie může vložit pošťák, kurýr, doručovatel a vlastně kdokoliv bez nutnosti, abyste byli přítomni a doma. Funguje to tak, že pokud očekáváte zásilku, stačí si zkopírovat zprávu o doručení (která vám vždy od jakéhokoliv doručovatel přijde do telefonu) do webové aplikace. 

Ten kdo vám pak zásilku bude doručovat, už pak naskenuje QR kód na balíčku přímo čtecím zařízením, které Boxie obsahuje – následně se Boxie otevře a doručovatel může zásilku vložit, Boxie pak zavře. Boxie je možné otevřít i jednorázovým (nebo stálým) kódem, který poskytnete, komu chcete – třeba sousedovi. :)

Boxie si necháte nainstalovat buď přímo na svou nemovitost, na oplocení, na zahradu… Instalace je jednoduchá, Boxie vyžaduje pouze elektrické napájení (což například v přítomnosti brány na elektrické otevírání není problém). Potřeba je i dosah internetu,  můžete vyřešit posílením signálu vašeho stávajícího internetu doma.

Boxie je věc, která vám opravdu značně ušetří čas. Jen si vezměte, jak často se stalo, že vám zásilka nebyla doručena, protože jste zkrátka nebyli doma. Zbývalo pak vydat se na poštu, nebo na místo uložení zásilky, nebo dokonce čekat na opětovné doručení více dnů. Toto se vám s Boxie stát nemůže. Kurýr, pošťák, doručovatel, nebo kdokoliv, komu umožníte do Boxie přístup, vám zásilku do Boxie vloží bez nutnosti, abyste byli fyzicky u toho. A to je obrovská výhoda.

Boxie ovšem můžete využít i naopak. Objednali jste si něco, co vám nesedí a potřebujete to vrátit? S Boxie žádný problém! Stačí zásilku do Boxie vložit a zásilková služba si ji zde přímo vyzvedne a vrátí tam, kam je potřeba.

S Boxie zkrátka nemusíte nic řešit, zásilky na vás počkají a vy o nich máte přehled. Jakmile je do Boxie zásilka vložena, Boxie si pořídí svým zařízením její fotku, tu opět můžete vidět přímo v aplikaci.

Aktuálně je Boxie dostupná ve dvou velikostech, M a L – pro víc info a parametry můžete mrknou na eshop www.shop.boxie.cz kde si Boxie můžete rovnou i objednat. Instalace u vás doma je samozřejmostí.

Jak jsem zmínila v úvodu, Boxie je nyni dostupná za speciální akční cenu!
Boxie ve velikosti M máte skvělou možnost pořídit za 14 990,- bez DPH. Jedná se o předvánoční limitovanou nabídku.

Tato akce se v tuto chvíli týká celkem 5 kusů Boxie ve velikosti M! Tak pokud nad Boxie uvažujete, pospěšte si!

Objednání Boxie za speciální akční cenu je možné přes eshop, nebo přes telefonické objednání na čísle:  +420 517 321 011  

ODKAZ: BOXIE / web, eshop
ODKAZ: BOXIE / facebook
ODKAZ: BOXIE / instagram