Novinky v obchodě IOAMO!

Dámy, hledáte inspiraci na krásné a originální kabelky, peněženky a další doplňky tohoto typu? Pak mrkněte na můj následující článek – v obchodě IOAMO v centru Brna jsem vám nafotila celou řadu nádherných kousků, které by se vám mohly líbit. A třeba o nějakou parádu můžete napsat i vašemu Ježíškovi! 

Co se sortimentu kabelek týká, je obchod IOAMO skutečně specifický a ojedinělý! V nabídce tu mají již celou řadu značek, mezi kterými rozhodně nebude těžké vybrat si takový model, který se vám bude líbit. Ve všech případech – kabelky i další doplňky, které jsou v tomto obchodě k mání, rozhodně nepostrádají velký punc originality – můžete si být jisté, že na podobné modely opravdu jinde nenarazíte.

Já jsem vám v obchůdku IOAMO nedávno nafotila pár krásných kabelek, peněženek a doplňků pro inspiraci, je tu spoustu novinek, které si zaslouží vaši pozornost. O co konkrétně se jedná?

Kabelky a doplňky od české značky VUCH!
Značka VUCH je nesmírně oblíbená v české módní branži, a to zejména díky pestrému designu, přijatelným cenám, kvalitnímu zpracovaní a samozřejmě, i tuzemské tvorbě na pozadí, kterou jistě rádi všichni podporujeme!

Značka VUCH vznikla v roce 2015 v Chrudimi a nabízí koženkové, ale i kožené peněženky, batohy, tašky, kabelky…

Zajímavé jsou právě peněženky, v hravém, barevném a celkově osobitém designu. Peněženky jsou zde jak z koženky, tak tu najdete i ty z kůže.

Mimo to pak značka Vuch nabízí i další doplňky – v obchodě IOAMO pak pořídíte třeba šperky ze stříbra a chirurgické oceli…

…nebo dokonce i tenisky!

A pozor – omrkněte zde i kousky z limitované kolekce, kterou značka VUCH letos uvedla!

Další značkou, jejíž kabelky a peněženky jsou v obchodě IOAMO také k dostání, je pak španělský brand ANEKKE! 

Anekke je španělská, designérská rodinná firma, která navrhuje a vyrábí opravdu jedinečné kabelky, peněženky, batůžky a další doplňky, ve zcela charakteristickém vintage designu.

Každý kousek této značky je zcela osobitý, s propracovanými detaily, zdobením, výšivkami, aplikacemi, nebo obrázky… Charakteristické jsou pro tuto značku úžasné motivy panenek, které se objevují na mnoha kouscích.

Kabelky, peněženky, ale i další doplňky Anekke jsou doslova malým uměleckým dílem, které budete s láskou nosit.

Novinkou je zde pak i oblíbená značka Oilily! V případě této značky to jsou pestrobarevné kabelky, doplňky z velmi příjemného materiálu!

Novou značkou, která je v obchodě IOAMO rovněž zastoupena, je Green Wood – jsou to krásné a velmi kvalitně zpracované cestovní tašky.

Jinak samozřejmě stále tu koupíte kabelky od italské značky IOAMO – barevné, v mnoha typech zpracování, v několika velikostech. Kabelky Ioamo jsou variabilní, zpracované z unikátního materiálu. Ten se jmenuje EVA a je opravdu úžasný! Na dotek přijemný, lehounký, ovšem velice pevný, kabelky opravdu “něco vydrží”!

Dámy, stavte se do obchodu IOAMO mrknout, je tu teď senzační výběr! ;)

Obchod IOAMO najdete na Kobližné 3, vchod z ulice Kozí, proti Baru, který neexistuje.

ODKAZ: IOAMO / web, eshop

ODKAZ: IOAMO / facebook

ODKAZ: IOAMO / instagram