Představuji: BOXIE – unikátní český výrobek, který vám ušetří čas

Moc ráda vám tu představuji jedinečné české nápady, projekty a výrobky – takové, které jsou svým konceptem a účelem zcela ojedinělé a v běžných obchodech je rozhodně nekoupíte. O jednom takovém, velmi zajímavém produktu vám chci i dnes napsat – jmenuje se „BOXIE“ a stojí za ní firma Hestego z Vyškova. Co to „Boxie“ vlastně je, k čemu je určena a v jakém ohledu vám může zpříjemnit život? Čtěte dál… 

I díky své práci se stále častěji setkávám s mnoha výjimečnými českými projekty a nápady. A jsem skutečně velmi mile překvapená, co tým kreativní lidí dokáže vymyslet a zrealizovat.

Jedním z takových nápadů, který dostal již svou reálnou podobu, je právě BOXIE! Tu začala nabízet firma Hestego z Vyškova, která k Boxie vytvořila projekt a následně ho i zrealizovala.

Co to tedy vlastně „BOXIE“ je a k čemu nám slouží?
Já jsem měla možnost se blíže s tímto výrobkem seznámit na Strojírenském veletrhu, který byl nedávno v Brně – moc ráda vám tedy předám svoje poznatky a také, víc obecných informací.

BOXIE na první pohled vypadá jako poměrně obyčejný „box“, objemnější schránka. Což je jistě do velké míry pravdou, ovšem boxie má celou řadu chytrých funkcí, díky kterým se právě tento box stane nepostradatelným pomocníkem fungování vaší domácnosti.

Abych vám to vysvětlila – BOXIE si necháte nainstalovat ke své nemovitosti, k domu – na oplocení, nebo i volně, do prostoru. Je to na vás. Důležitá je přítomnost elektrické sítě, což ovšem, pokud máte třeba bránu na dálkové ovládání, jistě nebude problémem.

Boxie tedy potřebuje elektrické napájení, aby mohla správně fungovat. A také dosah internetu – opět můžete vyřešit posílením signálu vašeho stávajícího internetu doma.

Jak Boxie funguje? Je určena pro zásilky jakéhokoliv typu a charakteru. Pointa spočívá v tom, že zásilky vám do Boxie může vložit pošťák, kurýr, doručovatel a vlastně kdokoliv bez nutnosti, abyste byli přítomni a doma. Funguje to tak, že pokud očekáváte zásilku, stačí si zkopírovat zprávu o doručení (která vám vždy od jakéhokoliv doručovatel přijde do telefonu) do webové aplikace. 

Ten kdo vám pak zásilku bude doručovat, už pak naskenuje QR kód na balíčku přímo čtecím zařízením, které Boxie obsahuje – následně se Boxie otevře a doručovatel může zásilku vložit, Boxie pak zavře.

Vám v tento moment přijde do webové aplikace informace o tom, že máte v Boxie uloženou zásilku. Boxie dále umožňuje mnoho chytrých funkcí – vyfotí obsah schránky před vložením balíčku a hned poté – fotku opět vidíte v aplikaci.

Mimo to, v této aplikaci s můžete sami vytvořit buď jednorázový, nebo stálý kód – který můžete poskytnout komukoliv chcete a tím mu tak umožníte do vaší Boxie přístup. Je to fajn třeba pro souseda, který může z Boxie vaši zásilku převzít.

Do Boxie se tak můžete dostat buď na základě QR kódu na vaší zásilce, nebo kódem, který zadáte. A vy, jakožto majitelé, disponujete také klíčem – pro případ, že by třeba vypadl  proud. ;)

Boxie ovšem můžete využít i naopak – pokud třeba potřebuje zboží vrátit (třeba v případě oblečení, kdy vám daná věc nesedí). Stačí dát zásilku do Boxie – a kurýr si ji tu vyzvedne, bez nutnosti vaší přítomnosti.

Aktuálně je Boxie dostupná ve dvou velikostech, M a L – pro víc info a parametry můžete mrknou na eshop www.shop.boxie.cz kde si Boxie můžete rovnou i objednat. Instalace u vás doma je samozřejmostí.

Musím také zmínit kvalitní zpracování, Boxie máte umístěnou venku a je myšleno samozřejmě i na nepřízeň počasí.

Na začátku příštího roku nás pak čeká zajímavá novinka – Boxie, která bude obsahovat vytápěcí / chladicí systém. Využijete třeba i pro dovážky potravin, či jídel.

Super nápad, že?

ODKAZ: BOXIE / web, eshop
ODKAZ: BOXIE / facebook
ODKAZ: BOXIE / instagram