Voňavá inspirace (nejen) pro muže – novinka od Issey Miyake

Po delší době mám pro vás opět tip na jeden zajímavý parfém! Je od značky Issey Miyake, která – alespoň podlě mě – nabízí opravdu úžasné a jedinečné vůně. Dnes vám představím novinku, kterou Issey Miyake nedávno uvedla na trh. Jmenuje se Shades of Kolam a voní božsky! Parfém je tedy primárně pánský, ale pokud stejně, jako já, máte rády unisexové, dřevité vůně s citrusovými tóny, rozhodně tuto zkuste. ;) Víc v článku!

Co se parfémů týká, v naprosté většině případů používám sama pro sebe vůně pánské. Dámské vůně jsou na mě často příliš sladké, květinové, pronikavé… Když se nad tím zamyslím, mezi dámskými vůněmi mám oblíbené snad jeden, dva parfémy.

Používám hlavně vůně unisex, nebo dokonce i vůně pánské. Například právě od značky Issey Miyake miluji vůni Issey Miyake L’Eau d’Issey Pour Homme. O té jsem vám tu mimochodem už i psala.

Právě značka Issey Miyake nabízí dle mého názoru naprosto jedinečné vůně, naprosto jiné, než většina jiných brandů. I proto mi padla do oka zmiňovaná novinka, kterou vám chci dnes představit.

Jmenuje se Issey Miyake L’Eau d’Issey Pour Homme Shades of Kolam.
Na první pohled mě zaujal samotný flakon tohoto parfému / toaletní vody. Průhledný, s modrým uzávěrem a neonovými nápisy – můj první dojem z designu flakonu mi navodil představu o jedinečné, nespoutané, výrazné vůni pro sebevědomého člověka.

Flakon je zdoben indickými motivy „Kolam“, což je technika spojující principy matematiky, geometrie i pestré barvy…

A přesně taková tato vůně je. Exotická, snoubící v sobě vůně z indických trhů, dřevo, citrusy… Je naprosto podmanivá, smyslná a sexy.

Primárně je určená pro muže, ale věřím, že osloví i mnohé ženy – jak tomu je i v mém případě. Tato vůně v sobě nemá ty silné, charakteristické prvky pánských parfémů, je natolik specifická, že ji opravdu s klidem mohou používat i ženy (nebo se o ni můžete s partnerem i dělit ;).

Vůně Shades of Kolam byla představena ve své limitované edici teprve letos, tedy je naprostou novinkou.

Charakteristické jsou v této vůni dřevité tóny, ovšem znatelný je i dokonale vonící kardamon, koriandr, ale i citrusy. Ve výsledné kombinaci to voní přímo božsky!

Vůně je plně inspirována exotickými krajinami, konkrétně Indií, zdejšími vůněmi z trhů s kořením, ale i vůní dřeva, které je pro Indii taktéž typické.

Za mě naprosto úchvatná novinka – nejen pro pány! Koupíte na Notino.cz, kde mají mimochodem další zajímavé parfémy – novinky!