Velká nalakovaná recenze!

Laky na nehty. Mužská část našich čtenářů v tento moment jistě znechuceně protahuje obličej a vzdaluje se pryč od svého počítače. My se tím s nimi loučíme – pánové, běžte se věnovat něčemu užitečnému a my milé dámy, tu můžeme probrat tak důležité a nezbytné věci, jako jsou laky na nehty.;)

Koupit jich můžeme fakt hodně, od různých značek. Ne vždy se ale vysoká cena rovná i vysoké kvalitě. Takže jsme pro Vás za ta léta lakování a lakování vybraly ty nejosvědčenější tipy, které Vám dnes musíme doporučit:) Jo a pokud i Vy máte nějaké své osobní, zásadní postřehy z oblasti lakování nehtů, šup sem s tím do komentů:)

laky1

Konec zbytečných řečí, jdeme na tu recenzičku:

1. Můj dlouholetý favorit, který svou kvalitou dávno předčil svou cenu, klasika doslova „za pár korun“ – MISS SPORTY! Používám běžné Lasting Colour laky, už několik let. Vydrží fakt dlouho a krásně se lesknou. Což je k ceně 39,90 naprosto super. Navíc, barevná škála laků, které si můžete pořídit je fakt obrovská. Já se držím dlouho osvědčené červené (odstín 540), ale baví mě např. i letní zaležitost, tyrkysově zelená, odstín 463. Koupíte v každé drogerii:)

Photo 23.09.14 8 47 58

2. Letos mě moc mile překvapily neonové laky NEON GLOW od DERMACOLU. Svítivé barvy hrály tuto sezónu prim a dostaly i nás! Navíc, mini lahvičky za super cenu se hodí –  takže pokud už příští rok budou neonky akorát tak pro ostudu, tak je s klidem v duši můžete ukrýt do šuplíku a vytáhout, až zase budou IN. Já si pořídila hned několik odstínů, ale na plné čáře vyhrály křiklavě růžová a oranžová. Cena je také sympatická – 39,-

Koupíte v každé drogerii, lépe doporučujeme přes Parfums.cz, kde si můžete pohodlně vybrat z celé barevné nabídky – zde odkaz: PARFUMS.CZ/WEB, PARFUMS.CZ/FACEBOOK

Photo 23.09.14 8 48 51

3. Laky 1 SECONDE od BOURJOIS. Tak milé dámy, tento lak je naprosto dokonalý. Ptáte se proč? Jak už název napovídá, lak extrémně rychle zasychá, takže fakt nehrozí, že někde „přilepíte“. Textura je navíc gelově-silikonová, což zaručuje, že se lak při nanášení neroztéká k okrajům nehtů (jak tomu bývá často u řidších variant). Velkou vychytávkou je i šteteček, jehož konec je plochý. Díky tomu Vám stačí jen jeden jediný tah k nalakování celé plochy nehtů. Cena kolem 200,-, ve vztahu ke kvalitě opět super:) Mně nejvíc opět baví výrazně rudá barva:)

Více o značce Bourjois zde: BOURJOIS PARIS v ČR

Photo 23.09.14 8 49 32

4. RIMMEL 60 SECONDS. Další skvělý, rychleschnoucí lak, který schne tak rychle, že můžete po první přetření nanášet hned další vrstvu, protože ta první je už suchá. Skvělý je také vysoký lesk, na který já si u laků obzvlášť potrpím:) Cena je senzační, kolem 50,-:) Lak se perfektně nanáší a má správnou konzistenci.

Doporučujeme opět kupovat přes Parfums.czPARFUMS.CZ/WEB, PARFUMS.CZ/FACEBOOK

Photo 23.09.14 8 47 21

5. OPI BASE A TOP COAT. Dva základní bezbarvné laky pro to nejlepší a dlouhotrvající nalakování. Bez těchto laků nedám ránu. Base coat, neboli podkladový lak, zabrání případnému obarvení nebo zežloutnutí nehtu v případě aplikace barevných laků na nehty. Top coat, neboli svrchní lak, Vám poskytne dokonalou ochranu před odlupování laku. Oba laky jsou transparentní, tím pádem jsou vhodné pro jakoukoliv barevnou variantu. Cena je kolem 250,-, laky mám doma asi rok a pořád je ho tam dost, takže bych to nepovažovala za drahý lak.

Nejlépe koupíte na Parfums.cz – PARFUMS.CZ/WEB, PARFUMS.CZ/FACEBOOK

image image

6. Laky ORLY. Terka si oblíbila laky na nehty ORLY, hlavně kvůli tomu, že jsou na přírodní bázi a kvůli jejich jedinečným odstínům. Jsou to velké lahvičky, které Vám doma vydrží opravdu dlouho! Takže pokud máte oblíbený odstín z limitované edice, můžete se z něho radovat docela dlouho. Laky ORLY jsou opravdu profi laky, takže to s nimi hravě zvládnete i Vy a nepotřebujete k tomu nehtové studio:) Cena cca 310,- .

Koupit si je můžete v salonu Weekend:

Oficiální webové stránky SPA salonu WEEKEND: SPA SALON WEEKEND

SPA salon WEEKEND na facebooku: SPA SALON WEEKEND/FACEBOOK

 

 

image