Vánoční inspirace z Květinářství Galerie

Inspirace na nádherné vánoční dekorace, té není nikdy dost, co říkáte? :) A právě takto vánočně laděný bude i můj dnešní článek – mám pro vás totiž velkou reportáž z Květinářství Galerie, kde najdete opravdu dokonalé doplňky, dekorace, vazby a věnce – v duchu Vánoc. Právě toto květinářství je i mým nejoblíbenějším v Brně, nakupuji tu květinové dekorace už dlouho. Mimo úžasnou a pestrou nabídku tu navíc oceňuji jejich milý a vstřícný přístup. Zkrátka, chodit právě sem je radost! Víc v článku s mnoha fotkami… 

Co se dekorací, doplňků a květinových vazeb týká, je právě adventní období to nejkrásnější – určitě si to také doma zdobíte, ladíte a připravujete na Štědrý den.

I já si každoročně udělám radost a do naší sbírky vánočních dekorací pořizuji nové, mimo to vždy kupuji i květinové ozdoby, věnce a vazdy. To vše vždy nejčastěji pořizuji právě v mém oblíbeném květinářství v Brně , v Květinářství Galerie – najdete na Josefské v prostorách OD Klášter.

Právě v období před Vánoci je nabídka tohoto květinářství snad nejpestřejší – a zajít si sem, to je doslova pastva pro oči! Ať už sháníte právě zmiňované vánoční dekorace, nebo květiny, věnce…rozhodně tu něco úžasného objevíte.

O letošní nabídce adventních věnců z tohoto květinářství jsem vám již psala – adventní věnce tu stále najdete, ovšem naprosto dokonalé jsou pak i věnce, které si můžete pověsit!

Mně se tu vždy moc líbí i nejrůznější květinové vazby, dekorace s použitím květin – ať už to jsou nejrůznější svícny, věnečky, nebo ozdoby…

Mimochodem, koupíte zde i kouzelné ozdoby na stromeček – mají je v mnoha stylech, barvách, materiálech – ať už to doma na Vánoce ladíte do jakékoliv barvy, určitě si vyberete. ;)

Právě vánoční ozdoby tu mají naprosto originální!

Najdete zde ovšem i klasické vánoční ozdoby…

…nebo i výjimečné kousky, které si můžete opět pověsit na stromeček.

Omrkněte i vánočně laděné figurky, postavičky – u nás doma mají také vždy své místo. :)

Zkrátka, vánoční nabídka Květinářství Galerie je každém slova smyslu dokonalá! Zastavte se sem přesvědčit se na vlastní oči, rozhodně nebudete litovat. :)

Na více fotek z Květinářství Galerie se podívejte i do fotogalerie.

Květinářství Galerie najdete na Josefské 516/1, v prostorách OD Klášter.

ODKAZ: KVĚTINÁŘSTVÍ GALERIE / web
ODKAZ: KVĚTINÁŘSTVÍ GALERIE / facebook
ODKAZ: KVĚTINÁŘSTVÍ GALERIE / instagram