Nádherné adventní věnce z Květinářství Galerie

Už za několik dnů nám začíná adventní období, ke kterému neodmyslitelně, coby symbol, patří adventní věnce. Už přemýšlíte, kde letos pořídíte ten váš? Mám pro vás dnes velkou inspiraci – právě na úchvatné adventní věnce, a to z brněnského Květinářství Galerie. Já zde pořizuji adventní věnec každý rok a troufám si tvrdit, že právě v tomto květinářství mají v Brně ty nejkrásnější. Věřím, že vás o tom přesvědčí i můj následující článek se spoustou fotek…

Adventní věnec je jedním z tradičních symbolů českých Vánoc a já věřím, že právě adventní věnec nechybí snad v žádné české domácnosti.

A protože adventní období u nás začíná už za několik málo dnů, věřím, že uvítáte inspiraci právě na adventní věnce – zvlášte, pokud ještě nevíte, kde ten váš letošní pořídit.

Každoročně tu pro vás mám inspiraci na nádherné adventní věnce z Květinářství Galerie, které najdete v centru Brna, v prostorách OD Klášter na Josefské. 
Pokud hledáte květinářství v Brně, kde umí opravdu jedinečné květinové vazby a také věnce, je rozhodně Květinářství Galerie tou správnou volbou. Za sebe mohou říct, že tak krásné vánoční věnce – a nejen ty – nenajdete snad nikde jinde v Brně. 

O tomto květinářství vám na svém blogu píšu již od jeho otevření před několika lety, já sama sem chodím opravdu moc ráda, mají tu spoustu úžasných věcí, navíc tu jsou moc milí a vstřícní, rádi vám zde vytvoří jakoukoliv kytici, vazbu, věnec…dle vašeho přání.

Navíc nyní, v předvánočním období, je to v tomto květinářství snad nejkrásnější. Mají tu tolik úžasných dekorací, vazeb, věnců, ozdob…v duchu Vánoc!

Zpátky ale k adventním věncům – protože ty jsem vám zde tentokrát nafotila. 
Adventních věnců tu mají hotových už opravdu spoustu a věřím, že si ten, který vám padne do oka, vyberete snad úplně všichni.

A pokud náhodou ne – moc rádi vám zde připraví adventní věnec dle vašeho přání. Stačí říct, jak by měl být věnec velký, v jakých barvách, s jakými dekoracemi a také, v jaké cenové relaci.

Adventní věnce zde najdete v nejrůznějších velikostech, barevných kombinacích, s krásnými ozdobami a dekoracemi…

Ať už Vánoce doma ladíte do jakékoliv barvy, určitě vám tu padne do oka takový, který se vám bude hodit. Mně se nejvíc líbily věnce v klasicky nejoblíbenější vánoční barvě – červené!

Ovšem, třeba i takový adventní věnec s černými svíčkami vypadá úžasně a luxusně, co říkáte? ;)

Nechybí zde i věnce ve zlatavých a stříbrných barvách…

…a moc povedený je i věnec laděný do růžova!

Zkrátka, adventní věnce v Květinářství Galerie jsou doslova pastvou pro oči! Zastavte se podívat, nebo přímo vybrat, věřím, že budete nadšení! ;)

Na více fotek nádherných věnců z Květinářství Galerie se podívejte i do fotogalerie.

Květinářství Galerie najdete na Josefské 516/1, v prostorách OD Klášter.

ODKAZ: KVĚTINÁŘSTVÍ GALERIE / web
ODKAZ: KVĚTINÁŘSTVÍ GALERIE / facebook
ODKAZ: KVĚTINÁŘSTVÍ GALERIE / instagram