Vánoční inspirace z Květinářství Galerie

Mám pro vás další, vánočně laděný článek, plný inspirace na překrásné dekorace – které vám pomohou si domácí adventní náladu ještě víc zpříjemnit. :) Naprosto perfektní výběr vánočně laděných dopňků a květinových vazeb, věnců, nebo vánočních ozdob, je v mém oblíbeném květinářství v Brně – v Květinářství Galerie, které najdete v prostorách OD Klášter, na Josefské. Mrkněte na spoustu fotek v článku, Vánoce tady jsou totiž naprosto kouzelné! ;)

Věřím, že každý z vás už má doma nějakou tu vánoční výzdobu, doplňky, adventní věnec – ovšem, věřím, že pro nějakou tu jedinečnou věc v duchu Vánoc se určitě místo ještě najde. ;) I já si každý rok pořizuji nějakou krásnou dekoraci, která mi rozhodně udělá velkou radost.

Ať už to jsou vánoční květinové vazby, věnce – adventní, nebo ty na pověšení, vánoční ozdoby, doplňky, figurky…ke každé takové věci, kterou si pořídím, mám velký vztah – schovávám si ji a pak mi pokaždé připomene konkrétní Vánoce daného roku.

I proto vám chci dnes dát inspiraci na překrásné, vánočně laděné věci – dekorace, květinové vazby, věnce, ozdoby…které najdete v mém oblíbeném brněnském květinářství, v Květinářství Galerie. A že je zde z čeho vybírat!

Právě v období před Vánoci je nabídka tohoto květinářství snad nejpestřejší – a zajít si sem, to je doslova pastva pro oči! Ať už sháníte právě zmiňované vánoční dekorace, nebo květiny, věnce…rozhodně tu něco úžasného objevíte. ;)

O letošní nabídce adventních věnců z tohoto květinářství jsem vám již psala – adventní věnce tu stále najdete, ovšem naprosto dokonalé jsou pak i věnce, které si můžete pověsit!

Tyto věnce se skvěle hodí na pověšení jak na dvěře, krb, stěny…a vypadají dokonale! Mají je zde v mnoha stylech a velikostech, no uznejte sami, nejsou nádherné? :)

Mně se tu vždy moc líbí i nejrůznější květinové vazby, dekorace s použitím květin – ať už to jsou nejrůznější svícny, věnečky, nebo ozdoby…

Mimochodem, koupíte zde i kouzelné ozdoby na stromeček – mají je v mnoha stylech, barvách, materiálech – ať už to doma na Vánoce ladíte do jakékoliv barvy, určitě si vyberete. ;)

Právě vánoční ozdoby tu mají naprosto originální – některé třeba z materiálu beton!

Najdete zde ovšem i klasické vánoční ozdoby…

…nebo i výjimečné kousky, které si můžete opět pověsit na stromeček.

Omrkněte i vánočně laděné figurky, postavičky – u nás doma mají také vždy své místo. :)

Zkrátka, vánoční nabídka Květinářství Galerie je každém slova smyslu dokonalá! Zastavte se sem přesvědčit se na vlastní oči, rozhodně nebudete litovat. :)

Na více fotek nádherných věcí z Květinářství Galerie se podívejte i do fotogalerie.

Květinářství Galerie najdete na Josefské 516/1, v prostorách OD Klášter.

ODKAZ: KVĚTINÁŘSTVÍ GALERIE / web
ODKAZ: KVĚTINÁŘSTVÍ GALERIE / facebook
ODKAZ: KVĚTINÁŘSTVÍ GALERIE / instagram