Nejkrásnější adventní věnce v Květinářství Galerie

Už tuto neděli začíná nejkrásnější období v roce – advent! K němu se samozřejmě váže mnoho radostí a zvyků které právě k adventu neodmyslitelně patří. Jednou z takových věcí je pak nejtradičnější symbol adventu, adventní věnec! Věřím, že doma nechybí nikomu z vás. Kde adventní věnce pořídit? Možností je rozhodně celá řada, ovšem, já vám dnes chci dát tip, kde v Brně mají, alespoň podle mě, ty nejkrásnější! Dokonalé věnce jsem vám nafotila v Květinářství Galerie – mrkněte na spoustu fotek v následujícím článku!

Hledáte květinářství v Brně s opravdu pestrou nabídkou květin, dekorací, vazeb, navíc, kde je to zároveň i cenově dostupné? Pak se určitě běžte podívat do Květinářství Galerie, které najdete ve velkých prostorách v OD Klášter na Josefské.

O tomto květinářství vám tu často píšu, já sama sem chodím opravdu moc ráda, mají tu spoustu úžasných věcí, navíc tu jsou moc milí a vstřícní, rádi vám zde vytvoří jakoukoliv kytici, vazbu, věnec…dle vašeho přání.

Nabídka v tomto květinářství se samozřejmě přizpůsobuje danému ročnímu období, událostem i svátkům, takže aktuálně je to zde už naprosto vánoční!

Ve vánočním duchu tu koupíte překrásné vazby, ozdoby, dekorace a hlavně, naprosto dokonalé adventní věnce – a právě o těch vám chci dnes napsat!

Adventních věnců mají v Květinářství Galerie skutečně pestrou nabídku, můžete zde vybírat z těch již hotových, nebo si zde necháte vytvořit přesně takový, jaký si přejete.

Ovšem, já bych si rozhodně našla svůj vysněný již mezi těmi, které zde mají, jsou opravdu dokonalé!

Adventní věnce zde najdete v nejrůznějších velikostech, barevných kombinacích, s krásnými ozdobami a dekoracemi…

Ať už Vánoce doma ladíte do jakékoliv barvy, určitě vám tu padne do oka takový, který se vám bude hodit. Mně se nejvíc líbily věnce v klasicky nejoblíbenější vánoční barvě – červené!

Ovšem, třeba i takový adventní věnec s černými svíčkami vypadá úžasně a luxusně, co říkáte? ;)

Nechybí zde i věnce ve zlatavých a stříbrných barvách…

…a moc povedený je i věnec laděný do růžova!

Zkrátka, adventní věnce v Květinářství Galerie jsou doslova pastvou pro oči! Zastavte se podívat, nebo přímo vybrat, věřím, že budete nadšení! ;)

Na více fotek nádherných věnců z Květinářství Galerie se podívejte i do fotogalerie.

Květinářství Galerie najdete na Josefské 516/1, v prostorách OD Klášter.

ODKAZ: KVĚTINÁŘSTVÍ GALERIE / web
ODKAZ: KVĚTINÁŘSTVÍ GALERIE / facebook
ODKAZ: KVĚTINÁŘSTVÍ GALERIE / instagram