Vánoční inspirace na dárky z obchůdku Soulad v Mikulově

O obchůdku Soulad jsem vám zde už psala, je to jeden z těch milých „krámků“, které mají své nezaměnitelné kouzlo a zamilujete se, už jakmile sem vstoupíte. V tomto obchodě koupíte samé krásné věci, které spojuje jedno – jsou z dílen českých autorů, designérů, návrhářů a tvůrců. V každém z případů se jedná o jedinečné věci, často s osobním příběhem, které jsou mimochodem i ideální jako zajímavé vánoční dárečky. Udělejte si do Mikulova výlet, teď před Vánoci má toto pohádkové město ještě úžasnější atmosféru. Určitě nebudete litovat! A právě tipy na vánoční dárky z obchůdku Soulad najdete i v mém následujícím článku.

Co se dárků na Vánoce týká, sama dávám spíš na kvalitu, originalitu, osobní vztah, věnování…než na kvantitu a nic neříkající věci, které obdarovaný často někam uloží a už si jich nevšimne. Právě tyto výjimečné dárky pro kohokoliv, pořídíte přesně v takovém obchůdku, jakým je Soulad – moc milý „krámek“, který vás bude lákat ke vstupu už i zvenku (je to přesně ten typ obchodů, ze kterých dýchá dávná historie už od pohledu).

Já jsem vám mimochodem tento obchod už představila, pokud vám můj článek unikl, najdete ho ZDE.

Jak jsem nastínila v úvodu, v obchůdku Soulad najdete překrásné věci – módu, šperky, nejrůznější módní doplňky, vonné svíčky, přírodní kosmetiku, kabelky, ale i kávu, vína, čokoládu… Všechny zde nabízené věci spojuje jedno: jedná se o českou autorskou tvorbu, nápady designerů, návrhářů a šikovných lidí, kteří mají co nabídnout.

A přesně tyto krásné kousky se hodí jako ideální vánoční dárky, s příběhem, osobním vztahem, kdy darujeme něco, k čemu si dotyčný vytvoří rozhodně bližší vztah. Jaké tipy na dárky bych vám z tohoto obchodu předala?

Úžasné jsou třeba krásné tašky a kabelky – značek Bohemiss a Ze Sna – právě tato značka je třeba z blízkých Bořetic a mimo kabelky  nabízí i jedinečnou módu.

Naprosto perfektním dárkem na Vánoce mohou být stylové doplňky, třeba kožené pánské motýlky, prstýnky, záložky do knih…

Jsou to ručně vyráběné kousky, originální, stylové a věřím, že třeba pány by právě takový dáreček mohl potěšit.

Stejně tak jsou super tipem na dárek kožená alba a diáře, některé i s gravírovaním na přední straně. Krásně zpracované, jedinečné, jiné…

Potěšit vaše blízké by mohly i stylové autorské šperky. Jsou nádherné!

V obchůdku Soulad pořídíte i čistě přírodní kosmetiku od několika českých značek. Jsou to šlehané oleje, tělová másla, vše s prvotřídním složením.

Koupíte tu i výběrovou kávu z lokálních pražíren – například z Pouzdřanské pražírny “Dobrý kafe”, nebo z Lednické pražírny. Mimo to tu mají i kvalitní čokolády, nebo vína z regionálních vinařství.

V obchůdku Soulad najdete i autorskou designérskou módu, a to jak dámskou, tak i dětskou.

Pro děti tu mají krásné věci od lokálních českých značek, super jsou i softsheelové věci, které děti v zimě využijí.

Pořídíte zde i celou řadu již připravených dárkových balíčků, které jsou vždy pečlivě sestaveny, aby obdarovanému udělaly velkou radost.

Samozřejmě je pak i možné domluvit se na zaslání buď konkrétního výrobku, nebo celého dárkového balíčku, který si nakombinujete. Balíčky vám i dekorativně přírodně zabalí.
Objednávky jsou možné přes sociální sítě obchodu, viz odkazy níže, nebo přes mail souladmikulov@centrum.cz.

Udělejte si do Mikulova výlet, stojí to za to. Toto město je samo o sobě nádherné, dáte si tu na mnoha místech něco dobrého a třeba se můžete stavit mrknout i do obchůdku Soulad.

Obchůdek Soulad najdete na adrese Alfonse Muchy 45/26 v Mikulově.

ODKAZ: SOULAD / web
ODKAZ: SOULAD / facebook
ODKAZ: SOULAD / instagram