Představuji: SOULAD – obchůdek s českou autorskou tvorbou v Mikulově

Chci vám představit jeden kouzelný obchůdek v Mikulově – je nově otevřený od tohoto září a stojí za pozornost! Jmenuje se Soulad a nabízí mnoho krásných věcí – módu, šperky, kosmetiku, doplňky, kávu…a to vše od českých tvůrců, designérů a značek. Právě Mikulov je moje oblíbené výletní město, je tu mnoho míst – zejména těch v ohledu gastronomie – která jsou skvělá! A právě tento obchůdek  si vaši návštěvu také zaslouží. Naplánujte výlet do Mikulova – i teď, na podzim, je tu nádherně! Víc o novém obchůdku Soulad v následujícím článku…

Obecně vždy moc ráda podpořím českou regionální tvorbu, lokální a malé značky, za kterými stojí kreativní a šikovní lidé, kteří mají skvělé nápady a také co nabídnout. I v ohledu udržitelnosti je podpora lokální tvorby žádoucí – a věřte, v naší zemi existuje tolik úžasných firem, dílen, designérů, umělců…

A právě krásné věci od českých autorů a značek najdete v kouzelném obchůdku SOULAD. Ten je od září nově otevřený v Mikulově, na adrese Alfonse Muchy 45/26.
Už z venku, z ulice, mi byl tento obchod moc sympatický – je to takový ten stylový krámek, ze kterého dýchá i dávná historie domu, ve kterém se nachází. A přesně obchody v tomto stylu jsou v Mikulově i poměrně typické. ;)

Co v obchůdku najdete? Spoustu krásných věcí, na které v běžných obchodech rozhodně nenarazíte.

Mě tu zaujaly třeba krásné tašky a kabelky. Jsou od značek Bohemiss a Ze Sna – právě tato značka je třeba z blízkých Bořetic a mimo kabelky  nabízí i jedinečnou módu.

Pár kousků oblečení od značky Ze Sna koupíte právě i v tomto obchůdku.

Prohlédněte si i stylové doplňky, třeba kožené pánské motýlky, prstýnky, záložky do knih… Jsou to jedinečné věci, které mohou být mimochodem i hezkým tipem na dárek – třeba i ten vánoční!

Moc se mi tu líbily i kožená alba a diáře, některé i s gravírovaním na přední straně. Krásně zpracované – o opět, super tip na dárek!

Potěšit pak můžou třeba i praktické čelenky na běhání od značky Bjež.

V obchůdku Soulad pořídíte i čistě přírodní kosmetiku od několika českých značek. Jsou to šlehané oleje, tělová másla, vše s prvotřídním složením.

Koupíte tu i výběrovou kávu z lokálních pražíren – například z Pouzdřanské pražírny „Dobrý kafe“, nebo z Lednické pražírny. Mimo to tu mají i kvalitní čokolády, nebo vína z regionálních vinařství.

Určitě chci také zmínit pestrý výběr módy – a to opět od českých tvůrců a návrhářů. Oblečení tu můžete koupit od již zmiňované značky Ze Sna, dále kousky od designérky značky Krapa, trička z úžasných materiálů od Suspect Animal…

Ve všech případech se jedná o jedinečné kousky a naprosté originály!

Ač jsou moji synové už větší, tak jsem tu moc obdivovala dětskou módu, tak krásné a roztomilé věci! Navíc i v úžasných barvách a materiálech!

Maminky tu ocení teď určitě i pestrou nabídku softsheelových věcí – právě tento materiál je nyní na podzim naprosto perfektní. Nepromokne, neprofoukne, hřeje…

Zkrátka, jak budete mít cestu do Mikulova, vzpomeňte si na mě a do tohoto obchůdku se stavte, stojí to za to! Určitě si odnesete něco krásného pro radost – tu vaši, nebo někoho blízkého. ;)

Obchůdek Soulad najdete na adrese Alfonse Muchy 45/26 v Mikulově.

ODKAZ: SOULAD / web
ODKAZ: SOULAD / facebook
ODKAZ: SOULAD / instagram