Novinky v Plaza Fashion Store

Mám pro vás další velmi zajímavou módní inspiraci – z brněnského multibrand butiku Plaza Fashion Store! Ten najdete v brněnském H-Parku na Heršpické 1009/11c a nabízí tu opravdu krásnou módu od celé řady jedinečných značek. Mezi ty patří PINKO, Replay, Blauer, Armani Exchange a celá řada dalších… Já jsem vám zde nedávno pár ouftitů opět nafotila – mrkněte v následujícím článku!

Brněnský multibrand butik Plaza Fashion Store jsem vám zde nedávno představila – více ZDE. Ovšem tento obchod si určitě zaslouží, abyste měli přehled o pestré nabídce oblečení, které tu najdete, jsou to opravdu úžasné věci, na které v běžných obchodech rozhodně nenarazíte.

Zvláště, pokud si potrpíte na značkovou módu – jste tu na správném místě! Plaza Fashion Store má ve svém portfoliu celou řadu luxusních i velmi známých značek, mezi které rozhodně patří italské PINKO, Replay, Armani Exchange, Blauer, Fracomina…

Oblečení tu je jak pro dámy, tak i pro pány a dokonce i pro děti – pro ty je tu sortiment rovněž velmi pestrý, a to od značky Mayoral.

Naprosto senzační tu mají boty! Jak vím, nabídka hezkých, kvalitních a designově zajímavých bot je v Brně poměrně špatná, ovšem tady si určitě vyberete!

Nádherné jsou hlavně boty od značky Blauer! Jsou velmi kvalitní a hlavně – pohodlné! A také, teploučké – mnohé modely jsou zateplené kožíškem, v zimě to rozhodně oceníte. ;)

Originální boty zde nabízí i značka Replay – tenisky, kotníčkové boty…

…a mě zaujaly i tyto, kožíškové „papučky“. Můžete nosit na doma i ven! ;)

Jinak boty tu jsou zastoupené také od značky PINKO.

Zpátky k oblečení – nafotila jsem vám zde pár krásných outfitů – mrkněte a posuďte sami, za mě to jsou opravdu moc hezké věci.

Mým favoritem je zde značka PINKO, mám ráda její lehce výstřední styl, krásné barvy a také vzory. V případě PINKA zkrátka nečekejte žádnou „nudu a šeď“!

Moc hezká kolekce je tu i od značky Armani Exchange – v letošní řadě podzim / zima jsou krásné kabáty, bundy, kožíšky, vesty…

…ale i džíny, šaty… Zkrátka od každého něco!

Značka Replay je pověstná velmi kvalitním denimem – ten tu od tohoto brandu rovněž najdete. Jinak Replay aktuální řadou prolíná trendy barvu tohoto podzimu a zimy, kterou je hnědá! A ta je velmi neutrální a sluší opravdu každému typu.

Jinak mimo oblečení tu koupíte i krásné kabelky – rozhodně stojí za pozornost ty od značky PINKO. Ale hezké kabelky nabízí mimochodem i Replay.

Do Plaza Fashion Store jinak chodí velmi často nové zboží – proto se určitě zastavte podívat. Očekávají tu i nové a krásné zimní bundy, po kterých se vždy doslova „zapráší“ – tak ať vám neutečou! ;)

Obchod Plaza Fashion Store najdete v brněnském H-Parku na Heršpické 1009/11c

ODKAZ: PLAZA FASHION STORE / web, eshop
ODKAZ: PLAZA FASHION STORE / facebook
ODKAZ: PLAZA FASHION STORE / instagram