Pomoz najít nový prostor pro A BAŠTU a získej 10.000,-!

Brněnský street food market A BAŠTA hledá nové prostory! Nevíte o něčem – o vhodném prostoru, kam by se mohl tento super brněnský street food přesunout? Napište své tipy do komentářů, pokud právě váš tip klapne, získáte 10.000,- na ruku. To jde, ne? 
Jaké by místo pro A Baštu mělo ideálně být? Prostorný plac, ať už v areálu, nebo kdekoliv jinde, s napojením na elektřinu a ideálně na odpady, nejlépe v jižní části Brna. Zapřemýšlejte a hoďte nějaké doporučení, pokud to vyjde, 10.000,- je vašich!

Brněnský street food market A Bašta už určitě znáte – je to jedinečný koncept několika malých restaurací na jednom místě, kde si každý může dát to, na co má chuť.
A Bašta se nachází (zatím) na Nových Sadech, dát si tu můžete skvělé sushi z restaurace SushiYa, pizzu z pizzerie Bombastica, dál tu mají burgery, hranolky, nebo brazilské speciality…

I když majitelé A Bašty věděli, že působiště na Nových Sadech nebude „na věky“, situace se poměrně rychle změnila. A Bašta se nachází na poměrně lukrativní stavební parcele, kde se má do budoucna stavět – původně to bylo plánované „až za pár let“.

Jenže, než se začne stavět, bude se tu zkoumat. Pod povrchem se tu totiž možná nachází katakomby, nebo další archeologické zajímavosti, a tak po Novém roce sem nastoupí parta archeologů a bude se bádat.
A Bašta se tedy bude muset přesunout. Kam? To se zatím neví…

Proto se ptáme – i vás! Nevíte o vhodném místě, proluce, placu v areálu…? Ideálně s napojením na elektřinu, odpady? I kamenné zázemí by se hodilo. ;) A nejlépe, v jižní části Brna, poblíž nějakého business parku.

Napadá vás vhodný prostor? Pište klidně do komentářů pod tento článek, pod příspěvěk k tomuto článku na FB, nebo IG.
Psát můžete taky přímo do zpráv na FB a IG A Bašta (viz níže), nebo rovnou na mail info@bedygroup.cz.

ODKAZ: A BAŠTA / web, rozvozy
ODKAZ: A BAŠTA / facebook
ODKAZ: A BAŠTA / instagram