Vánoce v AMMI

Co se týká bytových dekorací, ozdob a doplňků – má rozhodně právě předvánoční období to největší kouzlo. Na každém kroku na nás dýchá vánoční atmosféra, ovšem, kde je to vždy nejkrásnější, jsou květinová studia. Já se každoročně vydávám do svého oblíbeného květinového studia AMMI na Lesné – tady jsou vždy Vánoce úžasné. Tolik dekorací, věnců, vazeb a vánočních doplňků, doslova pastva pro oči. A samozřejmě – mám pro vaši inspiraci opět velký fotoreport – věřím, že vás dokonale vánočně naladí… :)

Už to máte doma vánočně přichystané? Já připravuji výzdobu vždy každoročně ještě před začátkem adventního období. Mám dvě malé děti a ty se už „příchodu Ježíška“ nemohou dočkat – a vánoční výzdoba to jejich nádherně dětské těšení se ještě umocňuje… :)

I když mám už opravdu slušnou zásobu vánočních dekorací z předchozích let, každý rok neodolám a pár nových kousků si koupím. Víte, připomínají mi pak vždy ty jedny, konkrétní Vánoce v daném roce, jejich atmosféru a také, s nimi spojené emoce, radost z dárků a vánoční pohodu.

Pro vánoční dekorace, ale také, pro adventní věnec, se každoročně vypravím do květinového studia AMMI na Lesné – jezdím sem vlastně pravidelně, v každém ročním období – protože právě s každým ročním obdobím se zde mění a přizpůsobují kolekce a nabídka.

Co vám budu povídat – nejúžasnější je to tady právě na Vánoce. Tolik kouzelných věcí, že nebudete vědět, co si vybrat dříve… :)

Protože je AMMI v první řadě květinovým studiem – pořídíte tu nádherné adventní věnce. Ty si můžete vybrat z již hotových kousků, nebo si necháte uvázat ten váš, vysněný, přesně dle vašich představ a přání.

V AMMI je individuální přístup k zákazníkům vždy prioritou, tak si můžete být jistí, že vám vyjdou vstříc.

Kromě věnců a vánočních dekorací pak mají v AMMI spoustu dalších, vánočních doplňků…

…kouzelné jsou třeba nejrůznější sošky, postavičky sobů, andělíčci…zkrátka, takové ty maličkosti, které vám doma budou připomínat, že jsou Vánoce. :)

V AMMI pořídíte i krásné svícny – svíčky k vánoční atmosféře také neodmyslitelně patří.

Nabídka je tu opravdu obrovská – navíc, veškerý sortiment je hezky rozdělen dle barev – budete se tedy při výběru lépe orientovat. Určitě najdete to, co se bude hodit právě k vám domů.

Vánoce v AMMI jsou zkrátka kouzelné – a stojí za to vidět tu parádu na vlastní oči. Inspirovat vás mohou už nyní moje fotky – v článku, nebo ve fotogalerii. :)

Krásné Vánoce! ;)

Studio AMMI najdete na ulici Nejedlého 373/1, v Brně na Lesné.

ODKAZ: AMMI / web
ODKAZ: AMMI / facebook