Už jste ochutnali vynikající dezerty, dorty a zákusky z cukrárny Arctica Gelato?

Věřím, že už všichni určitě víte, že máme v centru Brna na Orlí 4 otevřenou skvělou cukrárnu & zmrzlinárnu, Arctica Gelato! Právě sem jsem vás už několikrát zvala na vynikající domácí zmrzlinu, kterou si zde můžete vybrat z tolika druhů! Ovšem – mimo výbornou zmrzlinu si v cukrárně Arctica Gelato můžete dát i opravdu moc dobré dorty, zákusky a dezerty – jsou připraveny z těch nejlepších surovin, v poctivé domácí výrobě! Mrkněte na můj článek se spoustou fotek, inspirujte se a zajděte do cukrárny Arctica Gelato osladit si život, rozhodně nebudete litovat!

Ruku na srdce, kdo z vás čas od času nezajde do cukrárny, na něco dobrého, zpříjemnit si den? I já si ráda dopřeju nějaké to sladké potěšení, ale vždy říkám – když už nějaký ten dortík, zákusek…tak ať stojí za to a je opravdu skvělý!

Právě na skutečně vynikající dorty, zákusky, dezerty…vás chci pozvat i prostřednictvím svého článku, a to do stylové cukrárny & zmrzlinárny Arctica Gelato!
Arctica Gelato je otevřená od konce května v centru Brna na Orlí 4 a já vám ji už na svém blogu představila, a to zejména v souvislosti s božskou zmrzlinou, kterou si tu můžete vybírat z opravdu velmi pestré nabídky!

Mimochodem, velmi zajímavá je i samotná historie této zmrzlinárny! Ta sahá až do roku 1936, kdy byla otevřena první cukrárna na Ostrově KRK v Chorvatsku. Dnes je to již 4 generace této rodinné tradice, která se posunula i do České republiky, a to do Uherského Hradiště a nově také do Brna.

Zmrzlina Arctica Gelato je vyráběna tradiční a poctivou metodou – a věřte, na chuti je to skutečně znát. Používají se jen ty nejlepší suroviny, ovocná zmrzlina je čistě veganská, s minimálním použitím cukru.

Stejně poctivým způsobem, opírajícím se i o rodinné receptury, vyrábí Arctica Gelato i své vynikající dezerty, které zkrátka musíte zaručeně ochutnat! Jsem si jistá, že budete přímo nadšení!

Zákusky i celé dorty jsou připravovány dle starých italských a francouzských receptur, a to i v bezlepkové variantě.

Na své si zde přijdou milovníci čokoládových dortíků, marcipánu, vynikajících krémů…

Určitě vám doporučuji ochutnat dort Symfonia, který je symfonií lotosového a čokoládového piškotu, prokládaného mléčnou a bílou čokoládou s náplní z lahodného mascarpone.

Cukráři, kteří veškeré dezerty pro Arctica Gelato připravují, si zakládají zejména na použití prvotřídních surovin. Pracují s kvalitními másly, živočišnou smetanou, s prvotřídní vysokoprocentní čokoládou… Zcela se vyhýbají sypkým směsím a dalším náhražkám.

Na chuti všech dezertů jsou kvalitní suroviny opravdu znát.

Zastavte se do cukrárny Arctica Gelato a vyzkoušejte prvotřídní dorty, zákusky, dezerty… Nebudete litovat!

Otevírací doba cukrárny Arctica Gelato je každý den 8.00 – 23.00hod.

Zmrzlinárnu Arctica Gelato najdete v Brně na Orlí 4.

ODKAZ: ARCTICA GELATO / facebook
ODKAZ: ARCTICA GELATO / instagram