Představuji: novou cukrárnu & zmrzlinárnu Arctica Gelato!

Jak jsem vám už psala na sociálních sítích svého blogu, v centru Brna, na Orlí 4 máme otevřenou zbrusu novou cukrárnu a zmrzlinárnu Arctica Gelato! Vybírat tu můžete každý den až z 25 druhů zmrzliny, ovocná  zmrzlina je veganská a s minimem cukru, smetanová zmrzlina se vyrábí čerstvá každý den. Potěší vás i pestrá nabídka dezertů a zákusků vyráběných přímo v cukrárně. Za zmínku stojí i krásné prostory v jednoduchém a stylovém designu, posedět pak můžete i na prostorné zahrádce přímo před cukrárnou. Určitě doporučuji zmrzlinu Arctica Gelato ochutnat, věřím, že jste nejedli lepší!

Pokud také patříte k milovníkům poctivé a kvalitní zmrzliny, návštěvu nové cukrárny a zmrzlinárny Arctica Gelato rozhodně nesmíte vynechat! Právě tato zmrzlinárna je nově otevřená v samém srdcí Brna, na Orlí 4.

Mimochodem, velmi zajímavá je i samotná historie této zmrzlinárny! Ta sahá až do roku 1936, kdy byla otevřena první cukrárna na Ostrově KRK v Chorvatsku. Dnes je to již 4 generace této rodinné tradice, která se posunula i do České republiky, a to do Uherského Hradiště a nově také do Brna.

Zmrzlina Arctica Gelato je vyráběna tradiční a poctivou metodou – a věřte, na chuti je to skutečně znát. Používají se jen ty nejlepší suroviny, ovocná zmrzlina je čistě veganská, s minimálním použitím cukru.
Smetanová zmrzlina se vyrábí čerstvá každý den, k její výrobě je využito mléko z farmy bez přidané chemie na přírodní bázi. Před vašima očima se míchá konečná fáze zmrzliny a na výběr bude každý den z 25 druhů, které budou vždy vybírány z celkových 60 druhů, tak aby byla nabídka zmrzliny každý den jiná!

Určitě vás pak potěší i pestrá nabídka dezertů, dortíků a řezů! Ty se vyrábějí opět ve špičkové kvalitě, a to přímo v prostorách Arctica Gelato na Orlí 4. Zákusky i celé dorty jsou připravovány dle starých italských a francouzských receptur, a to i v bezlepkové variantě.

Za pozornost pak stojí i samotné prostory, kde se Arctica Gelato nachází. Jsou ve jednoduchém a stylovém designu, kde je brán zřetel na každý detail. Z designového konceptu prostor je rovněž patrná historická atmosféra a rodinná tradice Arctica Gelato.
Ke zmrzlinárně Arctica Gelato pak patří i prostorná venkovní zahrádka, kde můžete posedět a vychutnati si zmrzlinu, nebo jiné sladké speciality.

Co se pak týká příchutí zmrzliny, mezi nejlákavější rozhodně patří „dort pavlova, marlenka, nebo dračí ovoce“… Ty nejzajímavější zákusky budou pak  Symfonia dort, který bude symfonií lotosového a čokoládového piškotu, prokládaného mléčnou a bílou čokoládou s náplní z lahodného mascarpone.

Velmi vydařené bylo i slavnostní otevření Arctica Gelato!

To proběhlo ve čtvrtek 26. května a bylo v mnoha ohledech velkolepé – celou akci moderovala oblíbená moderátorka Eva Decastelo, kouzlili a lidi bavili i úžasní kouzelníci Lukáš a Pavel Šeklin! Jejich kouzla obdivuji už hezkou řadu let a povím vám, neznám v „českých vodách“ lepší kouzelníky!

Zmrzlina se tento den podávala zdarma a pro všechny, což se samozřejmě setkalo s obrovským zájmem. :) Stavte se zmrzlinu Arcitca Gelato ochutnat i vy!

O přípravu a realizaci slavnostního otevření Arctica Gelato se postarala agentura TOPPROMO.

Otevírací doba cukrárny Arctica Gelato je každý den 8.00 – 23.00hod.

Zmrzlinárnu Arctica Gelato najdete v Brně na Orlí 4.

ODKAZ: ARCTICA GELATO / facebook
ODKAZ: ARCTICA GELATO / instagram