Představuji: novou asian fusion restauraci v centru Brna – MOON!

V centru Brna máme zbrusu novou zážitkovou restauraci, která nadchne zejména všechny milovníky a příznivce asijské kuchyně. Restaurace se jmenuje MOON, má nádherné, designové prostory, velkou venkovní zahrádku… Ovšem, to hlavní – jídlo! Dáte si tu jedinečné pokrmy v duchu „asian fusion“ – tedy moderní asijské kuchyně, na jídelním lístku nechybí pestrý výběr sushi a za pozornost stojí i skvělé signature drinky a koktejly. Restauraci Moon najdete na Šilingrově náměstí 4, byla jsem tu ochutnat a povím vám, byl to zážitek! Jídla jsou božská jak vizuálně, tak i chuťově. Moc vám doporučuji tuto restauraci navštívit, určitě nebudete litovat! Víc v mé následující reportáži se spoustou fotek!

Sama jsem velkým milovníkem asijské kuchyně, právě asijská gastronomie mi je skutečně velmi blízká. Asijská jídla si dávám i v rámci svého cestování po celém světě a troufám si tvrdit, že dobré asijské jídlo už dokážu patřičně ocenit.
V nové asian fusion restauraci Moon, kterou najdete asi měsíc otevřenou v centru Brna, na Šilingrově náměstí 4, vaří dokonale. Autentická asijská jídla tu jsou v moderním pojetí, kdy dochází k zajímavým a nezvyklým kombinacím surovin – tradiční asijské recepty se prolínají se špetkou evropské kultury, na talíři tak najdete i oblíbené středoevropské ingredience v asijském stylu.

Moon je rozhodně „zážitkovou restaurací“ – jídla nejen, že skvěle chutnají, ale i úžasně vypadají. Food styling není zdejším kuchařům rozhodně cizí a vy tak můžete obdivovat originální kreace na talíři, které je až skoro škoda jíst.
Každý z nabízených pokrmů je jedinečný, pečlivě připravený tak, aby byl zákazník nejen spokojený, ale doslova nadšený.

Já v restauraci Moon ochutnala výborné gyoza knedlíčky, které jím často v zahraničí a málokde je u nás umí uvařit dobře a autenticky… Nicméně, v restauraci Moon je připravují božsky!

Mé druhé jídlo zde byl hovězí steak s teriyaki omáčkou – i toto byla podívaná na talíři! Ovšem, ta chuť, skvělá, vyvážená, jednotlivé suroviny se skvěle doplňovaly.

Oceňuji i široký výběr příloh – můžete si dát nejen rýži, ale třeba i batátové hranolky! Ty jen tak někde také nemají.

Můj manžel si zde dal Pad Thai, opět to bylo skvělé, nechyběly i netradiční suroviny.

Z jídelního lístku zde můžete vybírat podle koutů Asie, zemí a jejich tradičních pokrmů. Výběrem tak můžete „vycestovat“ do Vietnamu, Číny, Japonska, Korei…

Velmi pestrý je zde výběr také sushi, kdy opět nechybí různá zajímavá pojetí a fusion sushi.

Mimochodem, na své si tu přijdou i milovníci čerstvých mořských plodů – jsou součástí mnoha jídel!

Přes oběd je pak v restauraci Moon k dispozici i menu z obědové nabídky.

Zajímavostí je pak i pestrá nabídka „signature drinků“ a koktejlů – restaurace Moon má otevřeno přes týden do 23. hodiny, v pátek a sobotu dokonce do 02. hodiny – zajít sem můžete tedy i jen na drink!

Velmi mě oslovily i samotné prostory v jednoduchém, stylovém a vysoce moderním konceptu. Restauraci dominuje i velký bar s pestrou škálou mnoha drinků.
Prostory restaurace jsou poměrně velké, můžete posedět i v prvním patře a také v salonku s velkou kapacitou míst, kde najdete soukromí a naprostý klid.

K restauraci Moon pak patří i prostorná zahrádka – nyní v létě určitě využijete!

Stavte se, restauraci Moon si zamilujete! Já se sem budu rozhodně často a ráda vracet.

Restauraci Moon najdete v Brně na Šilingrově náměstí 4.

ODKAZ: MOON BRNO / facebook
ODKAZ: MOON BRNO / instagram