Nová kolekce módní návrhářky Elišky Tomkové!

Měla jsem tu čest stát se opět modelkou pro nafocení nové kolekce módní návrhářky Elišky Tomkové a její značky ELISHA. Focení probíhalo v Praze v překrásných prostorách – a fotky, které vznikly, jsou myslím moc povedené! Nová řada jedinečných módních kousků ELISHA stojí opravdu za pozornost, dámy si mohou nechat ušít stylové šaty, kostýmky, sukně… A úžasné jsou i použité barvy! 

Víc o značce ELISHA i aktuální kolekci v následujícím článku…

Za značkou Elisha stojí módní návrhářka Eliška Tomková. Spolu se svým týmem vytváří místo, kde se propojuje elegance, pohodlí a prvotřídní servis. Salony Elisha najdete v Krymské ulici v Praze a ve Velkých Pavlovicích, kde je zároveň i sídlo firmy a krejčovská dílna. 

Elisha se soustředí na business módu, cílovou skupinou však nejsou jen manažerky, ale především ženy, kterým záleží na vzhledu, dobrém pocitu a pohodlí a samozřejmě vysoké kvalitě. Modely Elisha vynikají svou elegancí a propracováním, díky tomu se krásně nosí a skvěle vypadají. 

Elisha vám dokáže vytvořit kapsulový i business šatník tak, aby vaše outfity nikdy nevypadaly jinak než stylově a žensky. Kvalitní materiály, zpracování a nadčasové střihy zaručí, že kousky z dílny Elisha budou vašimi spolehlivými partnery po mnoho sezón. 

Do repertoáru ELISHA patří i společenské modely, plesové róby a šaty pro formální příležitosti. Takové modely šijí v jediném provedení, dáma tak získá exkluzivní oděv vytvořený pouze pro ni. 

Kolekce Elisha Exclusive je vždy aktuální modelová řada. Modely šijí jen v několika málo kouscích, aby byla zachována originalita a jedinečnost. Stovky kousků najdete v salonech, inspirovat se můžete už nyní na e-shopu nebo Instagramu. Na zakázku pak tvoří modely jen pro danou klientku. Ať už se jedná o klasickou košili, bussines šaty nebo stylový kostým, všechny ženy si přijdou na své. Modely navrhuje sama Eliška a následně je předává svým zkušeným švadlenám. Na zkouškách upraví střih tak, aby na postavě perfektně seděl, zvýraznil přednosti a skryl nedostatky, vybere slušivý a příjemný materiál a společně s klientkou doladí detaily. 

Při schůzkách se Eliška věnuje výhradně objednané klientce. Zakázkové šití se může zdát jako časově náročné, mnohaletá praxe ale přesvědčuje o opaku. Namísto kupování nedokonalých kousků oblečení a shánění po různých obchodech získá žena outfit ušitý jí na míru, který jí perfektně padne a stane se nejen módním kouskem v šatníku, ale jejím partnerem, na kterého se může spolehnout.

Kolekci Elisha Exclusive doplňuje na e-shopu i v salonech řada Ready To Wear – basic kousky, které nikdy nezklamou, překvapí svou kvalitou i provedením a stanou se Vašimi každodenními oblíbenci. 

Novinkou je nyní Kapsulový šatník Elisha. Dlouhá léta budují garderoby žen tak, aby byly snadno kombinovatelné, působily pospolitě, elegantně a promyšleně. Nyní Eliščina práce dostala nový rozměr a vznikl kapsulový šatník, který by měla mít ve své skříni každá úspěšná žena. 

ODKAZ: ELISHA  / web
ODKAZ: ELISHA  / facebook
ODKAZ: ELISHA  / instagram