Podzimní inspirace z butiku La Certezza

Obchody už jsou plné podzimních kolekcí – a právě jedinečnou módu v duchu podzimu vám představím i v následujícím článku! Mám pro vás totiž spoustu fotek úžasných novinek z butiku La Certezza! Ten najdete na Lidické 63a a výběr je tady obrovský, ostatně jako vždy právě v tomto obchůdku. :) Pokud si potrpíte na výjimečné, originální, stylové a komfortní oblékání, určitě tu něco zajímavého objevíte. Inspirací vám může být i moje následující reportáž!

Podzimní móda mě opravdu baví, v ohledu možností v oblékání asi nejvíc z celé roku. V rámci podzimních outfitů se totiž můžete opravdu kreativně projevit, jednotlivé kousky oblečení se dají skvěle vrstvit, můžete si různě hrát s barvami, materiály, střihy… Využít můžete i celou řadu doplňků – klobouky, čepice, šátky…

Zkrátka, podzimní móda je nesmírně zábavná! Proti třeba zimnímu oblékání, kdy je nezbytností hlavně teplá bunda, se právě nyní můžeme stylizovat do pestrých a jedinečných outfitů!

Kde nakupovat – kde mají zajímavé, hezké, netradiční, kvalitní, stylové…kousky? Nabídku obchodů s módou mám každou sezónu poměrně „zmapovanou“ a povím vám, v obchodech velkých a známých módních řetězců je to zvláště letos poměrně bída… Nabídka je nudná, jednotvárná, bez nápadů a zcela uniformní – totožná snad ve všech obchodech.

Já vám vždy doporučuji nakupovat hlavně v menších buticích a obchodech! Jedním z těch, kde rozhodně skvěle nakoupíte, je butik La Certezza, který najdete na Lidické 63.

Paní majitelka má skvělý vkus a do svého obchodu vozí módu, kterou jinde rozhodně nenajdete. A výběr je tady až neuvěřitelný!

Koupíte zde nádherné podzimní šaty – sama jsem zastánce právě této ryze dámské módy a vysloveně si tento styl oblékání užívám.

Šaty můžete oživit dalšími modely – třeba vestou, svetrem, páskem… je to jen na vaši fantazii!

V butiku La Certezza koupíte šatů celou řadu, v mnoha barvách, typech, materiálech…

Omrkněte zde i zajímavé a módní typy kalhot, nádherné mají i košile, halenky…

…a samozřejmě i teploučkou pletenou módu, svetry, svetrové a úpletové šaty, nebo hřejivé komplety.

Mimochodem, právě komplety jsou stále velmi IN a tady seženete skutečně výjimečné – třeba tento, originální, krásný a tak pohodlný!

V butiku La Certezza mají i hezké kabáty, bundy – těch sem dorazila už celá řada, blíže vám o nich napíšu už brzo!

Ovšem – můj favorit – tento růžový kabát! Dámy, je z neskutečného materiálu, tak příjemný, teploučký a ta barva? Vůbec se jí nebojte – jak jsem se sama přesvědčila, sluší brunetkám i blondýnkám!

Pokud si potrpíte na výjimečnost vašeho stylu oblékání, zajděte se do butiku La Certezza na Lidickou podívat, jsem si jistá, že si tu něco krásného vyberete!

Butik La Certezza najdete na Lidické 63.

ODKAZ: LA CERTEZZA / facebook
ODKAZ: LA CERTEZZA / instagram