Pozvánka – zvěřinové speciality v bistru Zdravě, chutně…LOW CARB!

Mám pro vás opět gurmánskou pozvánku – do mého oblíbeného low carb bistra Zdravě, chutně…LOW CARB! Jak jsem vám zde už mnohokrát psala, opravdu skvěle tady vaří! Můžete sem zajít nejen na vyhlášené low carb dezerty připravené bez mouky a cukru, ale i na vynikající jídla teplé i studené kuchyně. Nabídka jídel, zejména tedy těch teplých, se zde často obměňuje a vychutnat si tu můžete i nejrůznější sezónní speciality! Poslední říjnový týden sem můžete zajít na zvěřinové hody! V menu budou zajímavé variace pokrmů se zvěřinou připravené jak jinak, než v duchu low carb stravy. Určitě se zastavte, určitě nebudete litovat. A mimochodem, těšit se tu můžeme i na svatomartinskou husičku!

Bistro Zdravě, chutně…LOW CARB vám zde vřele doporučuji už dlouho, v podstatě od jeho otevření. Low carb strava je totiž skvělá, pestrá a vynikající – a hlavně, právě v tomto bistru vaří tak výborně! Potvrzujete mi to i vy, čtenáři mého blogu a také mí přátele a rodina. Zkrátka, všem tady chutná! Proto vám moc ráda napíšu i o gurmánských novinkách, které si tu my, hosté můžeme užít!

Nabídka jídel je v bistru Zdravě, chutně…LOW CARB skutečně velmi pestrá. Mezi stálé dobroty ve vitrínách patří jak pestrá škála low carb dezertů a dortů, tak i studené bistro – nejrůznější obložené chleby, toritlly, salátky… Ráno tu jsou stále k mání výtečné snídaně, přes obědy tu mají výběr vždy několika jídel a mimochodem, zajít sem můžete i na večeře – odpoledne se zde pak nabídka jídel opět mění.

Co musím zmínit jsou právě i sezónní speciality! Nyní nás tu čekají zvěřinové hody – jídla se zvěřinou k podzimu rozhodně patří a právě v bistru Zdravě, chutně…LOW CARB bude poslední říjnový týden menu s jídly, kde právě zvěřinu budeme moci ochutnat!

Všechna jídla budou samozřejmě připravena podle zásad low carb stravy, tedy s omezeným přísunem sacharidů. I tím jsou tak jídla mnohem lehčí a s použitím netradičních surovin i chuťově zajímavější!

Na co se zde budeme moci v rámci těchto zvěřinových hodů těšit? Přikládám letáček s přesným menu!

 

Myslím, že tato jídla zní už lákavě jen pokud si je přečtete, co říkáte? Rozhodně si udělejte čas a naplánujte si do bistra Zdravě, chutně…LOW CARB cestu, určitě vás low carb pojetí delikates se zvěřinou nadchne!
A mimochodem, podávat se zde bude i svatomartinská husička – určitě i s low carb knedlíky, které tu mají přímo božské! Takže si i na tento termín udělejte puntík do diářů a oslavte svátek Sv. Martina také zde!
Bistro Zdravě, chutně…LOW CARB najdete v centru Brna na Zámečnické 3.

ODKAZ: ZDRAVĚ, CHUTNĚ…LOW CARB / instagram
ODKAZ: ZDRAVĚ, CHUTNĚ…LOW CARB / facebook