Představuji: salon Fontána Beauty a jedinečné přístrojové ošetření, Beautylizer!

Nedávno jsem vám zde psala o brněnském hotelu Fontána, který určitě mnozí dobře znáte. Hotel je po rozsáhlé rekonstrukci, jsou tu nádherné prostory a také pokoje – i ty prošly významnou proměnou! Hotel je ideálním místem pro vaše soukromé akce, svatby, večírky, oslavy…
Výjimečnou novinkou v hotelu Fontána je i zdejší salon Fontána Beauty, který se zaměřuje zejména na přístrojová modelační ošetření celého těla. Disponují zde několika profesionálními přístroji, které pomohou zpevnit pokožku, svaly, eliminovat celulitidu i podpořit hubnutí. Zcela jedinečným je zde pak přístroj „Beautylizer“, který funguje na bázi vysoce účinné maderoterapie. Cílem terapií na Beautylizeru je zpevnění pokožky, rozproudění lymfy, odvodnění, odbourání celulitidy. Toto ošetření jsem zde vyzkoušela i já – víc v následující recenzi…

Jak jsem psala už ve svém předchozím článku, brněnský hotel Fontána má ve své nynější podobě rozhodně co nabídnout. Hotel pamatuje už celá řada z vás z doby minulé, v Kníničkách u Brna totiž už roky patří k vyhledávaným lokalitám, a to zejména pro organizaci svateb. Hotel Fontána je výjimečný i svou polohou v krásné přírodě, v blízkosti přehrady – hostům poskytuje komfort v překrásných prostorách i zázemí ve venku, v upravené zahradě, která se rovněž využívá pro nejrůznější eventy.

Hotel Fontána během uplynulých pár let prošel rozsáhlou rekonstrukcí, která se citelně dotkla zejména interiérů – svou podobu změnily konferenční sály, jídelny, ale hlavně pokoje – viděla jsem jich celou řadu a jsou úžasné, ve velmi vydařeném designu.

Opravdu zásadní novinkou je pak v hotelu Fontána také beauty salon – Fontána Beauty. Ten je určen samozřejmě ubytovaným hostům, ale zejména i široké veřejnosti!
Salon je výjimečný svým vybavením a zaměřením služeb, poskytují zde totiž ošetření na několika vysoce účinných přístrojích, které opravdu jen tak někde nenajdete…

Co se právě přístrojů týká, je jich zde několik, zmíním BTL Emsculpt pro zpevnění těla, podporu hubnutí, BTL Emsella pro posílení svalů pánevního dna, BDR Mezoterapii pro ošetření pleti a hlavně, Beautylizer!

Právě přístroj Beautylizer je zde skutečným unikátem, najdete ho totiž v rámci nejen celého Brna, ale i jižní Moravy pouze v salonu Fontána Beauty!
Tento přístroj je vysoce účinný, používají jej i mnohé známé osobnosti a celebrity.

V čem spočívá hlavní efekt tohoto přístroje? Sama jsem ošetření absolvovala a ráda se s vámi podělím o dojmy!

Přístroj Beautylizer je založený na vysoce účinné neinvazivní metodě – kuličkové vibrokompresi. Speciální hlavice obsahuje 72 rotujících gelových kuliček – terapeutka si nastavuje intenzitu, rychlost rotací.

S touto speciální hlavicí se pak masírují partie těla – nohy, břicho, zadeček, ale i paže, boky.
Přístroj působí na všechny vrstvy kůže, ovšem ošetření je velmi šetrné, nezpůsobuje otoky, nebo modřiny.

Primární je i působení na lymfatický systém, díky čemuž se zrychluje vylučování toxinů a odpadních látek.

Cílem tohoto ošetření je zpevnění a vyhlazení pokožky, zlepšení mikrocirkulace, eliminace celulitidy. Přístroj podporuje i procesy hubnutí, které se pravidelnými terapiemi mohou nastartovat.

Mimořádně účinný je přístroj Beatuylizer také na strie, dokáže stáhnout a snížit visibilitu i již existujících strií! V tomto směru zde mají s přístrojem Beautylizer skvělé výsledky!

Úžasný efekt je i pro odvodnění – terapie si velmi chválí také lidé, které trápí problémy s otoky nohou.

Ošetření s přístrojem Beautylizer jsem v salonu Fontána Beauty absolvovala i já. Celá procedura trvá hodinku, musím podotknout, že masáž s tímto přístrojem je velmi příjemná, bezbolestná, užijete si ji!

Kůže je po ošetření krásně hladká, prokrvená, toho si všimnete v první moment. Ideální je absolovat pro nejvyšší efekt kúru 10 ošetření!

Během procedury na přístroji Beautylizer si zde můžete dopřát i kosmetické ošetření s válečky Guashou.

Dámy, ale i pánové – pokud hledáte vysoce účinnou metodu, která vám pomůže dostat se rychle do formy, zkuste právě přístroj Beautylizer! Vaší postavě, ale i zdraví skutečně prospěje.

Mimochodem, v Hotelu Fontána si můžete užít v listopadu i příjemný wellness pobyt, v rámci kterého si zacvičíte jógu, dozvíte se novinky a trendy v péči o tělo a pokožku, vyzkoušíte i zmiňovaná ošetření… Nebude chybět i zdravá a vyvážená strava!

Dalšími skvělými novinkami v Hotelu Fontána jsou pak otevření zdejšího hotelového butiku a také speciální Svatomartinské menu – o tom vám ale ještě určitě napíšu víc!

Pro rezervaci pobytů kontaktujte tel. číslo +420 733 679 707, nebo email office@fontanahotel.cz

Hotel Fontána najdete na adrese Kníničky 814.

ODKAZ: HOTEL FONTÁNA / web – hotel, beauty salon
ODKAZ: HOTEL FONTÁNA BEAUTY / facebook
ODKAZ: HOTEL FONTÁNA BEAUTY / instagram