Unikátní ošetření pleti přístrojem Genius a masáž Guashou v salonu Fontána Beauty

Dámy, jak jsem vám tu již psala, v prostorách oblíbeného a známého brněnského hotelu Fontána je otevřený pro veřejnost velmi zajímavý beauty salon – zaměřují se zde zejména na vysoce účinná přístrojová ošetření celého těla i pokožky obličeje. Ve všech případech se jedná o neinvazivní procedury, které ovšem – jak jsem se tu už několikrát sama přesvědčila – dokáží téměř až zázraky. Ve svém následujícím článku vám napíšu o opravdu skvělém ošetření obličeje. To zde provádí s několika přístroji, kdy je mohou v rámci terapií i vzájemně kombinovat. Já vyzkoušela ošetření s přístrojem Genius a také úžasnou liftingovou masáž kameny a válečky Guasha. Výsledkem byla krásná, jemná a pružná pokožka. Mrkněte na mou recenzi!

Musím sama uznat, že čím jsem starší, tím raději zkouším pro mě nová ošetření pokožky těla i obličeje. Ovšem – zatím se stále vyhýbám všem invazivním zákrokům. Mám z toho zkrátka strach, zejména tedy ze ztráty mimiky… Proto dávám přednost zatím jen neinvazivním ošetřením – ovšem, zkouším ty nejvíce účinná!

Opravdu skvělé výsledky mají v ohledu péče o naši pleť ošetření přístrojová. Samozřejmě v kombinaci s vhodnou kosmetikou. Doba technologických pokroků jde totiž velmi rychle kupředu a v dnešní době existují již takové přístroje, které dokáží mnohé – pleť omladit, zpevnit, hydratovat, eliminovat celulitidu, otoky… Přístrojová ošetření jsou ovšem skvělá třeba i na zpevnění svalů, nebo svalů pánevního dna.

Právě celou řadu těchto úžasných přístrojů mají ve zmiňovaném salonu Fontány Beauty, který se nachází přímo v prostorách hotelu Fontána v Kníničkách.

Přístroje tu mají vážně skvělé, unikátní – v takové počtu a složení je rozhodně jinde v Brně nenajdete. Výjimečnou exkluzivitou je tu přístroj Beautylizer, který efektivně zeštíhluje, odvodňuje, zlepšuje pevnost pokožky… Tento přístroj jsem vám mimochodem představila ve své nedávné reportáži – více ZDE.

Nedávno jsem v salonu Fontána Beauty ovšem vyzkoušela další skvělé ošetření – cílené na pokožku obličeje. Jednalo se o ošetření přístrojem Genius a také, o velmi příjemnou liftingovou masáž kameny a válečky Guasha.

Přístroj Genius má díky možnosti využití několika hlavic pro pleť celou řadu přínosů. V mém případě se použila hlavice čistící a okysličující, tato péče se pak výborně kombinuje právě se zmiňovanou masáží Guasha.

Další hlavice přístroje jsou pak určené pro masáž, nebo radiofrekvenční ošetření.

Úvodem ošetření se pleť šetrně odlíčí, nanese se aktivační gel, který zlepšuje průnik aktivních látek hluboko do pokožky. Následně se pleť čistí (v mém případě) – na hlavici přístroje Genius se vloží speciální jednorázová kapsle, která obsahuje účinné látky, zejména kyselinu hyaluronovou.

Pleť se několik minut touto hlavicí čistí, následně se vzniklé nečistoty jemně setřou a smyjí. Toto ošetření je velmi příjemné, uvolňující.

Ovšem opravdu dokonalá byla následující masáž kameny a válečky Guasha – možná tento název již mnohé znáte, nebo dokonce Guashu doma používáte.

Guasha jsou speciálně tvarované kameny a válečky, které jsou určené na masáž obličeje, s cílem poskytnout přirozený lifting. Mimochodem, jedná se o jednu z nejstarších masážních metod na světě!

Kameny Guasha jsou různých typů, kdy mohou mít pak i různý vliv na naše zdraví. Nejčastěji se používá růženín.

Skvělé je, že v salonu Fontána Beauty vás zároveň naučí s Guashou pracovat a používat ji – přece jen, pro dosažení nejlepších účinků je vhodná pravidelnost. :)

Jak jsem už zmínila, pleťová ošetření vám v salonu Fontána Beauty dokáží skvěle nakombinovat, vytvoří vám balíček i kúry přesně podle stavu vaší pleti. Můžete tu vyzkoušet i více přístrojů, kdy se sami přesvědčíte, který vám bude nejlépe vyhovovat. ;)

ODKAZ: HOTEL FONTÁNA / web – hotel, beauty salon
ODKAZ: HOTEL FONTÁNA BEAUTY / facebook
ODKAZ: HOTEL FONTÁNA BEAUTY / instagram