Představuji: hospůdku & restauraci Bohunický CAJK

Opět tu pro vás mám článek s inspirací z oblasti brněnské gastronomie. Tentokrát vás pozvu do Bohunic, kde na ulici Neužilova 35 je u zdejšího fotbalového hřiště už roky moc příjemná hospůdka s restaurací – Bohunický CAJK. Tato restaurace prošla v březnu rekonstrukcí, ovšem na co se chci primárně zaměřit, je zdejší vyhlášená kuchyně! Na jídlo sem chodí už roky pravidelně mnoho lidí, zejména z blízkého okolí. Ovšem, stojí za to sem na oběd i zajet, rozhodně vám tady bude chutnat! Dáte si tu skvělé burgery, tortilly, hotová jídla, ale také pizzu – tu si zde připravují a pečou ve vlastní peci. Mrkněte na článek, třeba tip pro vás – kam v Brně na dobré jídlo!

Bohunický CAJK je už roky vyhlášeným místem, zejména pro skvělou zdejší kuchyni. Když jsem tu byla nedávno já, restaurace byla opravdu plná lidí – zkrátka je vidět, že všichni sem chodí skutečně rádi.

Ono už samotné umístění této restaurace stojí za to – je v těsné blízkosti bohunického fotbalového hřiště. Návštěvu tak můžete spojit i se zdejším sportovním vyžitím, ať už z pozice hráče, nebo pozorujícího. :)

Mimochodem, je tu i fajn hřiště pro děti, které vezměte sebou, zdejší pizza jim bude rozhodně chutnat!
A oceníte i vyhřívanou venkovní zahrádku

Co se týká jídla, v Bohunickém CAJKU se zaměřují především na typicky oblíbené pokrmy – tedy na burgery, tortilly, ale i hotová jídla – přes týden sem můžete zajít na oběd z týdenního menu, ovšem vybírat můžete i z klasického jídelního lístku.

Milovníky české kuchyně zde potěší i naše tradiční a oblíbená jídla – takže gulášek, svíčková, vepřo knedlo… A ty porce, opravdu se najíte dost a mimo to, menu mají, řekla bych, cenově stále velmi dostupné. Ochutnáte tu pak i speciality z udírny!

Zmínit musím právě i zdejší pizzu, tu si tu sami připravují, mají speciální pec, kde pak pizzu pečou. Tu si mimochodem můžete nechat i dovézt – přes aplikaci a rozvoz Wolt.

Zakládají si zde na kvalitních a poctivých surovinách – na chuti je to opravdu znát!

K hospůdce patří samozřejmě i pivo, tady si dáte tankové Starobrno.

V restauraci & hospůdce Bohunický CAJK se konají pravidelně i různé akce, bývá tu dokonce jednou do měsíce i DJ – sledujte Facebook restaurace (viz odkaz níže), kde se vždy dozvíte všechny aktuality.

Prostory jsou svou koncepcí a umístěním u hřiště i ideální pro organizaci různých soukromých akcí, oslav, setkání, nebo i sportovních eventů. Rádi vám tu vyjdou vstříc, připraví pohoštění, catering, obědy… jak si budete přát.
K dispozici vám tu je i soukromý salonek s kapacitou až 25 osob, restaurace má kapacitu až 90 osob.

Fajn je i prostorné parkoviště přímo před restaurací.
Bohunický CAJK má otevřeno v týdnu od 10. do 22. hodiny, o víkendu pak od 10. do 23. hodiny.

Stavte se, fajn hospůdka, kde skvěle vaří a vládne tu přátelská a pohodová atmosféra.

Mimo to, zvu vás i na dvě fajn akce, které tu v blízké době budou: Chytrý kvíz vždy v pondělí od 19. hodiny, víc na události:
V pátek 16. prosince tu pak bude Vánoční X MASS PARTY s DJem a zábavou i pro děti. Událost:

Restauraci & hospůdku Bohunický CAJK najdete v Brně – Bohunicích na adrese Neužilova 201/35.

ODKAZ: BOHUNICKÝ CAJK / web
ODKAZ: BOHUNICKÝ CAJK / facebook