Předvánoční novinky a speciality z bistra Zdravě, chutně…LOW CARB

Věřím, že bistro Zdravě, chutně…LOW CARB určitě všichni už dobře znáte, byli jste tu, nebo dokonce sem chodíte i pravidelně. I já jsem tu častým hostem, vaří tady výborně, zdravě a hlavně, podle zásad low carb stravy – právě v tomto režimu se stravuji už dva roky a je to opravdu moc fajn. I proto jsem ráda, že mám v Brně ryze low carb bistro, kde si dáte jak dezerty, tak i slaná jídla – teplá i studená. V bistru Zdravě, chutně…LOW CARB pro nás často připravují i různé novinky a nejinak tomu bude i nyní, před Vánocemi! Během vánočních trhů se tu mění otevírací doba – bude otevřeno i v sobotu a neděli. A mimo to, ochutnat tu budete moct vánoční speciality, nebo vynikající teplé nápoje. Čtěte dál!
Bistro Zdravě, chutně…LOW CARB mám upřímně ráda a všem vám sem doporučuji zajít. I když se třeba low carb vyloženě nestravujete, jsem si jistá, že vám tu bude chutnat.
A možná právě tady pochopíte, že low carb strava je velmi pestrá, chutná, zdravá a dokonce i sladká – vyzkoušejte zde určitě vynikající low carb dezerty a dorty, které jsou připraveny bez mouky a klasického cukru. Ovšem, chutnají doslova božsky!
Moc fajn jsou zde i prostory, velké, vzdušné, příjemné… A také, v samém srdci Brna! Návštěvu tak můžete spojit třeba s nákupy v centru, nebo i s vánočními trhy.
A právě nyní před Vánocemi si v tomto bistru pro nás připravili mnoho novinek, o kterých rozhodně musíte vědět! Ochutnáte tu zajímavá vánoční jídla, nebudou chybět teplé zimní nápoje a to hlavní, stavit se sem můžete nově i o víkendech, což je naprosto super!
Během trvání adventních trhů v centru, tedy po dobu 4 týdnů, bude v bistru Zdravě, chutně…LOW CARB otevřeno i v sobotu a neděli. Pokud se sem v týdnu dostanete jen těžko, nyní máte skvělou možnost!
Novou otevírací dobu můžete vidět přesně zde:
Během této doby tu budete moci ochutnat také některá jídla ze speciální vánoční nabídky. Těšit se můžeme třeba na batátové placky se zelím a uzeným masem, zapečenou tortillu, nebo masové karbenátky s nebramborovým salátem – ten je naprosto božský a všem ho doporučuji ochutnat!
Od pondělí do pátku ovšem stále platí obědová nabídka – jak jste tu zvyklí (mění se vždy na každý týden).
V zimě tu rozhodně oceníte i vynikající nápoje, které vás zahřejí! Já sem rozhodně půjdu na vánoční svařák slazený březovým cukrem – běžné svařáky mi nechutnají právě proto, že jsou zbytečně sladké – a navíc slazené klasickým cukrem.
V široké nabídce teplých nápojů pak najdete pomerančový grog, bombardino, kokosovo-kurkumové latté a další! Já se moc těším i na jejich vynikající vaječný likér slazený stévií.
Osladit si život – bez cukru a zdravěji – si tu můžete samozřejmě i s dezerty, dortíky, tyčinkami, sušenkami… Doporučuji ochutnat pistáciové věnce, ty jsou tu moje nejoblíbenější!
Ve vitrínách s dezerty určitě nebudou chybět i nějaké ryze vánoční speciality.
Mimochodem, koupíte zde i vánoční vouchery – mohou být fajn tipem na vánoční dárek!
Zastavte se během adventu do bistra Zdravě, chutně…LOW CARB, i tady si Vánoce vychutnáte!
Bistro Zdravě, chutně…LOW CARB najdete v centru Brna na Zámečnické 3.

ODKAZ: ZDRAVĚ, CHUTNĚ…LOW CARB / instagram
ODKAZ: ZDRAVĚ, CHUTNĚ…LOW CARB / facebook