Účinný produkt na problémy pohybového aparátu

Před časem jsem vám zde psala o jednom unikátním produktu – Peptide Physio Sport Drinku, který je perfektním přípravkem pro eliminaci obtíží pohybového aparátu. Sama mám již rok problémy s kolenem, kdy po úrazu koleno stále bolí. Navíc po prodělaném covidu se u mě objevily velké bolesti kloubů. Peptide Physio Sport Drink užívám už druhým měsícem a chci se s vámi podělit o dojmy a postřehy z účinku. Každopádně – mohu vám už takto, na úvod, tento drink určitě doporučit. Proč? Čtěte dál!
Já už jsem vám o tomto drinku od značky WELLU na svém blogu psala, pokud vám můj článek unikl, najdete ho ZDE.
Je mi jasné, že mnoho z vás může být v úvodu z prokazatelných účinků tohoto – pro mě skutečně zázračného – drinku skeptický. A upřímně, asi se není i čemu divit, protože na trhu je dnes tolik přípravku, produktů, vitamínových preparátů…kdy každý slibuje zaručený efekt a účinek. Jak se v té nabídce zorientovat a vybrat takový produkt, který skutečně funguje?
Asi nejlepší je dát na doporučení, osobní zkušenost toho, komu daná věc opravdu pomohla. A také, je určitě fajn přečíst si něco o složení, o tom, jak daná věc zabírá, co jsou její účinné látky a jaké je jejich vstřebávání.

Na jaké bázi funguje efekt zmiňovaného Peptide Physio Sport Drinku?

Tento drink v rámci své řady NUTRIVI nabízí firma WELLU, která spojuje moderní postupy biotechnologie, nejlepší ingredience a filozofii holistické podpory zdraví.

To nejzásadnější – proč jsou právě produkty NUTRIVI tak výjimečné:
Jejich základem je jedinečný “biopeptidový komplex” – jedná se o bioaktivní peptidy a aminokyseliny rybího kolagenu. Ty mají opravdu skvělý přínos pro stav kostí, kloubů, šlach, pokožky, ale obecně – blahodárně působí na celý náš organismu.

Proč je právě rybí kolagen tak skvělý?
Rozdíl je v jeho získávání a zdroji. V mnoha obvyklých produktech, které obsahují kolagen, se často jedná o kolagen vepřový, koňský, hovězí, drůbeží… Právě tento kolagen naše tělo neumí dobře využít, neumí ho zabudovat do buněčných struktur. 

Ovšem, rybí kolagen naše tělo zabudovat dokáže – nepozná totiž, že se nejedná přímo o náš, vlastní kolagen. Důležitým faktem také je, že tento rybí kolagen není hydrolyzovaný (tedy převařený) – a právě díky tomu si tento kolagen uchovává svou biologickou aktivitu.

Zajímavostí je, že tato metoda je patentována a Peptide Physio Sport Drink je podporován vědeckými odborníky z CEITEC Brno.

Do rukou se vám tak dostává přípravek s opravdu vysokou účinností, kdy si můžete být jistí, že obsažený kolagen vaše tělo perfektně vstřebá a uloží. A o to jde v první řadě.
Peptide Physio Sport Drink má protizánětlivé i analgetické účinky, podporuje regeneraci chorobných změn na chrupavčitých tkáních, zlepšuje pohyblivost kloubů, zpomaluje proces stárnutí a má také antirevmatické účinky.
Tento unikátní drink je skvělým pomocníkem během fyzioterapie, rehabilitací, pooperačních terapiích, skvěle se hodí jako podpůrná pomoc při poúrazových stavech. Je to také vhodný nápoj pro seniory, sportovce a všechny aktivní lidi.
A nyní k mému hodnocení. Jak jsem vám napsala v úvodu, přesně před rokem jsem prodělala zranění kolene – při pádu jsem si poranila kolenní kloub, meniskus a celkově jsem měla velmi sníženou hybnost kolene. Hrozila mi i operace, ale té jsem se naštěstí vyhnula, nosila jsem ortézu a rehabilitovala.
Ale, jak asi sami víte, pokud jste nějaké větší zranění prodělali – návrat k bezproblémovému stavu je obvykle „běh na dlouhou trať“. Zvlášť, pokud už nepatříte k těm nejmladším. ;) Takže i mě koleno stále bolelo, nyní i po roce. Navíc se ukázalo, že se mi v prostoru kolenního kloubu vytvořila cysta. Tu samozřejmě drink s kolagenem odstranit neumí, ale musím říct, že celkově už vnímám nyní, po dvou měsících užívání, menší bolestivost kolene. Pomohl mi i na bolesti kloubů, které mi způsobil post covidový syndrom.
Koleno mě začalo bolet vždy hlavně po zvýšené námaze a nyní mám pocit, že vydržím mnohem víc – zkrátka, bolestivost kloubů se nedostavuje. Díky bohu za to – a já věřím, že za to vděčím právě Peptide Physio Sport Drinku.
Budu užívat dále, zkrátka, za mě tento přípravek zaručeně funguje.
Pokud máte také obtíže s pohybovým aparátem, rozhodně vyzkoušejte, stojí to za to!
Všechny produkty WELLU, včetně Nutrivi Peptide Physio Sport Drinku, koupíte na e-shopu – viz odkaz níže, navíc – při zadání kódu W9RR76WXKC pro vás platí sleva 10%!
Pro bližší informace, nebo konzultace volejte 777 853 442 (paní Jana Göpfertová).

ODKAZ: BIOAKTIVNÍ PEPTIDY WELLU / https://bioaktivnipeptidy.wellu.eu
ODKAZ: RYBÍ PEPTIDY / facebook