Představuji: kalhotky z bambusové viskózy Bamwoo

Dnes jedno ryze dámské téma, kterým je spodní prádlo. :) Chci vám totiž představit jednu opravdu zajímavou brněnskou značku, za kterou stojí dvě sympatické mladé slečny. Značka se jmenuje Bamwoo Boutique a nabízí opravdu vysoce kvalitní spodní prádlo a další módu vyrobenou z bambusové viskózy. Právě tento použitý materiál je tím, co dělá tyto kousky tak skvělé, příjemné a pohodlné. Bambusová viskóza je přirozeně antibakteriální, hypoalergenní a právě kalhotky vyrobené z této látky jsou zkrátka…boží, sama potvrzuji. :) Víc v následujícím článku.

Pokožka je bránou do těla a určitě je v ohledu oblékání dobré myslet i na výběr materiálu. Nikde to není tak žádané, jako v případě spodního prádla. Určitě to samy znáte, milé dámy. :) Nic není tak pohodlné, jak kalhotky z dobrého materiálu – určitě vám i váš lékař, gynekolog, kladl na srdce, ať si spodní prádlo vybíráte z prodyšných a kvalitních materiálů…

Ale upřímně, sehnat kalhotky z opravdu vysoce kvalitního materiálu, to je celkem problém. Rozhodně se nemůžete spoléhat na nabídku klasických módních řetězců, či butiků se spodním prádlem. Zde nabízí sice typově krásné kalhotky, ovšem, materiál je často opravdu hrůza… Není prodyšný, naopak může pokožku dráždit, vést k alergiím a v nejhorším případě i ke gynekologickým obtížím a zánětům.

To, že sehnat spodní prádlo z vyhovujícího materiálu je problém, odhalily i dvě slečny, které se rozhodly tuto díru na českém trhu zaplnit. Vytvořily svou vlastní značku BAMWOO BOUTIQUE, pod kterou nabízí kalhotky a další módu vyrobenou z vysoce kvalitního materiálu – bambusové viskózy. 

Proč je právě bambusová viskóza skvělý materiál? Má řadu perfektních vlastností – je přirozeně antibakteriální, hypoalergenní, saje a odvádí vlhkost, v létě chladí a v zimě naopak zahřeje. Navíc je úžasně pohodlná, příjemná, hebká na dotek… Zkrátka, je to naprosto super materiál na dámské spodní prádlo.

Pod značkou BAMWOO BOUTIQUE jsou nyní v nabídce krásné a pohodlné dámské kalhotky v mnoha typech a střizích, sama jsem vyzkoušela všechny a nosí se opravdu skvěle. Na těle krásně sedí, jsou příjemné a navíc, stylové a sexy.

Vybrat si můžete kalhotky typu Brazilky, dále tanga, kalhotky s vysokým pasem, francouzské kalhotky…zkrátka takový typ, který vám vyhovuje.

Mimochodem, materiály – bambusová viskóza, ale i krajky, jsou vyrobené v ČR, na Moravě a stejně tak tu jsou ušité i samotné kalhotky.
Tyto kalhotky jsou zcela zdravotně nezávadné, jejich nošením předcházíte nejrůznějším obtížím a problémům, včetně gynekologického charakteru.

Za sebe mohu opravdu doporučit, tak příjemné kalhotky jako tyto jsem opravdu doposud neměla. Mimo kalhotky jsou pak pod stejnou značkou dostupné i další módní věci ušité z bambusové viskózy – třeba šaty, nebo overaly. O těch vám napíšu ale zase někdy příště… ;)

Kalhotky a další módu Bamwoo Boutique si můžete zakoupit přes sociální sítě, FB a IG a také přes FLER, viz odkazy níže.

ODKAZ: BAMWOO BOUTIQUE / web
ODKAZ: BAMWOO BOUTIQUE / fler
ODKAZ: BAMWOO BOUTIQUE / facebook
ODKAZ: BAMWOO BOUTIQUE / instagram