Tip – vyšetření funkčního vidění na přístroji Right Eye v optice Fénix Kroměříži, nyní za super cenu!

O kroměřížské optice Fénix vám tu píši poměrně často, a to v souvislosti jednak s jejich pestrou nabídkou brýlí a také, za pozornost zde stojí i skvělé služby v ohledu vyšetření zraku. V optice Fénix mají jako jediní v republice unikátní přístroj Right Eye, který kontroluje vzájemnou spolupráci obou očí. Ta je zcela klíčová pro schopnosti soustředit se, rozumět textu, svou roli hraje i pro naši paměť. Pokud naše oči spolu vzájemně „nefungují“, může se to projevit – a to hlavně u dětí, kterým se rozvíjí problémy hlavně ve škole. Ovšem, odhalení tohoto problému se dá snadno řešit! Proto – pokud máte pocit, že se něco takového týká třeba i vás, nebo vašich dětí, rozhodně vám doporučuji vyšetření na přístroji Right Eye v optice Fénix absolvovat.
Mimochodem, do konce roku tu mají na toto vyšetření slevu 500,-! Místo 890,- za zaplatíte pouze 390,-. Víc o tomto přístroji a vyšetření v mém následujícím článku. 

Já už jsem vám o unikátním přístroji Right Eye na svém blogu psala, vyšetření jsem absolvovala jak sama, tak jsem nechala vyšetřit i svého mladšího syna, u kterého jsem měla podezření, že by právě vzájemná nespolupráce očí mohla stát za jeho lehkými problémy s koordinací pohybu. Což se mi mimochodem i potvrdilo. U syna byly zjištěny lehké obtíže ve koordinaci obou očí a byl nám také doporučen domácí trénink. Mou reportáž z tohoto vyšetření si můžete přečíst ZDE.

V dnešní době je velmi běžné, že děti, které jsou nesoustředěné, mají problém se učit, koncentrovat se…obvykle dostanou „označení“ ADHD, což se dále už neřeší. Ovšem málokoho napadne, že problémy mohou pramenit z něčeho zcela jiného, než je zmiňovaná disfunkce.

Problémy, které mnoho dětí dnes trápí, mohou mít původ právě ve vzájemné nespolupráci obou očí. Ta je přitom zcela klíčová – má vliv na schopnost porozumění, na soustředění, paměť…

Funkční vidění, tedy to, jak spolu obě oči vzájemně pracují, pomáhá určit právě přístroj Right Eye, který mají jako jediní v ČR v Optice Fénix v Kroměříži.

Přístroj Right Eye dokáže podrobně analyzovat, jak spolu oči vzájemně spolupracují.

Po absolvování měření přístroj Right Eye vyhodnotí stav, odešle vám informace okamžitě do emailu a také, vytvoří vhodné cvičení, kterým můžete oční svaly dítětě procvičit a posílit. Náprava situace je totiž v případě očních svalů možná! Stačí pak každý den zhruba pět minut cvičit – cvičíte u svého počítače, přesně dle návodu. I pro děti to není nic těžkého a náročného, i menší děti to s vaší pomocí hravě zvládnou.

Vyšetření na přístroji Right Eye je pak skvělé i pro sportovce, pro které je funkční vidění klíčové i pro rychlost rozhodování a koordinaci pohybu.

Jak zmiňuji v úvodu, až do konce roku platí v optice Fénix v Kroměříži na vyšetření na přístroji Right Eye velká sleva, a to 500,-. Místo 890,- za zaplatíte pouze 390,-. 

Mimo to, v optice Fénix můžete koupit i dárkové vánoční poukazy, a to se slevou 10%! Zaplatíte cenu o 10% nižší, než je hodnota poukazu, která zůstává nezměněna. Poukazy lze uplatnit jak na služby, tak i na jakékoliv brýle.

Brýle – novinky od značek Gucci a Cartier jsem vám také nafotila pro inspiraci, jsou to krásné kousky, jedny hezčí, než druhé! Fotky těchto novinek si můžete prohlédnout v článku.

Pečujte o svůj zrak, je to náš nejcennější smysl! A vyšetření na přístroji Right Eye vám, nebo i vašim dětem vřele doporučuji. Může vám totiž skutečně velmi pomoci – zlepšit schopnosti, soustředění, paměť, ale i eliminovat možnou únavu.
Více o tomto vyšetření pak přímo na webu optiky Fénix – ZDE

Optiku Fénix najdete v Kroměříži na adrese Riegrovo náměstí 179 / Dům Vogl.

ODKAZ: OPTIKA FÉNIX / web
ODKAZ: OPTIKA FÉNIX / facebook
ODKAZ: OPTIKA FÉNIX / instagram