Barevné outfity na podzim z TAKKO Fashion!

Podzimní oblékání můžeme pojmout opravdu kreativně – jednotlivé kousky outfitu se dají vrstvit, nejrůzněji kombinovat a můžeme si i hrát s barvičkami. Rozhodně neplatí, že i když venku vládne pošmourné počasí, musíme se oblékat jen do černé a tmavých odstínů. Pár podzimních outfitů, do kterých jsem právě barvy zapojila, jsem vám pro inspiraci nafotila opět v obchodě TAKKO! Mrkněte na můj článek – třeba vás právě tento styl osloví!

Samotnou mě pestrá nabídka stylové módy v prodejnách TAKKO velmi mile překvapila, několik podzimních modelů jsem si tu i pořídila do svého šatníku.
Jak jsem vám tu psala už ve svém posledním článku, sympatické je také to, že značka TAKKO Fashion dbá i na udržitelnost, oblečení nechává šít jen v prověřených a kontrolovaných továrnách, podporuje udržitelné pěstování bavlny (kterou používá coby hlavní materiál v oblečení). Mimo to, TAKKO Fashion hájí i práva zvířat, v kolekcích rozhodně nenajdeme pravé kožešiny.

Značku TAKKO určitě všichni znáte – obchodů je i po Brně celá řada (jejich výčet naleznete pod článkem), módu a doplňky tu nakoupí jak ženy, tak i pánové a děti.

Stále platí, že móda TAKKO Fashion je cenově dostupná, ovšem nepostrádá na kvalitě a dobrých materiálech, jak jsem zmínila, používá se nejčastěji kvalitní bavlna.

Právě dětská móda je v obchodech TAKKO opravdu kouzelná, hlavně na malá miminka a batolata, já tu všechny ty kousky doslova obdivovala. :)

Ale moc hezké věci tu seženete i na starší děti, fajn jsou džíny, tepláky, trička, ale i pyžama, spodní prádlo…

Aktuálně je v obchodech TAKKO k mání už pestrá škála podzimní kolekce a moc mě potěšily právě zmiňované barvy! Obléknout se v TAKKO můžete skutečně pestře!

Pár outfitů, do kterých jsem barvičky zakomponovala, jsem vám také vyfotila pro inspiraci!

Nejvíc mě tu oslovily nádherné úpletové šaty v sytě zelené, nebo sytě modré barvě. Jsou velmi příjemné, měkoučké a mimo to, také zahřejí! Šaty můžete zkombinovat s punčochami, v zimě pak i s legínami.

Výrazné barvy se nebojte kombinovat i mezi sebou! Ovšem pozor, abyste to nepřehnali, ať výsledek nepůsobí „moc divoce“. :)

Pokud si na kombinaci více výrazných barev netroufáte, vsaďte u zbytku kousků v outfitu na ověřenou klasiku – na černou, bílou, béžovou… K zářivým barvám jdou tyto neutrální tóny vždy perfektně.

V obchodech TAKKO koupíte i nejrůznější kožíšky – zahřejí, vypadají krásně a oživí váš vzhled víc, než třeba jen „obyčejná bunda“.

V podzimní kolekci TAKKO nechybí i prošívané vesty v mnoha typech, délkách a variantách. Právě vesty jsou velkým módním hitem této sezóny – tak jen info pro vás, v TAKKO je seženete!

Mají tu i zajímavé modely vest – třeba z imitace koženky!

A můj tip na závěr – úpletové komplety! Do těch jsem se doslova zamilovala už loni, na zimu je to přímo skvělá volba! Neznám nic pohodlnějšího, co vás zároveň i zahřeje.

Opět můžete takový komplet oživit i nějakou barvou – tak, jako jsem to udělala já s tímto dokonalým kabátkem.

Nezapomínejte i na vrstvení, i to vypadá v rámci celkového outfitu skvěle a má i své výhody – během dne, když se oteplí, můžete jednotlivé kousky odložit.

Inspirujte se módou z TAKKO Fashion! Jak vidíte, pořídíte tu opravdu trendy věci!

V Brně naleznete obchody TAKKO v OC Campus, OC Dornych, v Olympii, v obchodním centru Futurum a v OC Královo Pole.

ODKAZ: TAKKO FASHION / web
ODKAZ: TAKKO FASHION / facebook
ODKAZ: TAKKO FASHION / instagram