Black Friday na Notino!

Určitě mnozí dobře víte, že listopad se v mnoha obchodech, ale také na eshopech nese ve znamení velkých slev! Obvykle to bývá k akci v rámci jednoho dne, k tzv. BLACK FRIDAY. Ceny jdou během tohoto dne opravdu výrazně dolů a tak se dá pořídit hodně věcí doslova „za pusu“. Ovšem, mnohé obchody i eshopy mají slevové akce v rámci Black Friday i několik dnů, nebo dokonce týdnů! Stejně, jako je tomu v případě eshopu Notino. Právě na tomto oblíbeném eshopu vás čekají v tomto týdnu, od 21. do 27. listopadu opravdu velké slevy, a to až do výše 40%! Výhodněji tak nakoupíte mnoho úžasných produktů a mimo to, těšit se můžete i na dárečky k nákupu! Čtěte dál!

Co si budeme povídat, pokud nakoupíme levněji, výhodněji, a to opravdu výrazně, je to pokaždé velký důvod k radosti, že? :) Proto je rozhodně fajn vědět o tom, kdy a kde se různé slevové akce konají.

Jak jsem se zmínila už v úvodu, různé slevy a výprodeje jsou v mnoha obchodech i na eshopech v rámci snad největší slevové akce „BLACK FRIDAY“, která probíhá po celém světě. Během jednoho pátečního dne tak bývají snad všude ceny opravdu o mnoho nižší.

Ovšem, někteří tyto výrazné slevy nabízí svým zákazníkům i po více dnů, nebo dokonce týdnů – přesně tak, jako je tomu v případě oblíbeného eshopu Notino.

Na Notino totiž probíhají slevy v rámci Black friday dokonce už tři týdny! Nicméně tento týden, tedy od 21. do 27. listopadu se tu můžeme těšit na slevy vůbec nejvyšší – a to až do výše 40%!

Právě tento týden na Notinu platí slevy až 40% na oblíbené značky a produkty, které obvykle pořizujete za výrazně dražší ceny.

Mimo to, k nákupům vás čekají i další výhody a především – dárečky k oblíbeným značkám – jako třeba set bestsellerů Estée Lauder při nákupu nad 1 999 Kč, k nákupu nad 899 Kč značek Essie, Garnier, Maybelline, Mixa, L´Oréal Paris a Nyx jeden dárek z nabídky…

Já na Notinu v rámci těchto slev pořídila hlavně nutné věci pro péči o pokožku – sebe i dětí a produkty zubní hygieny. Možná vás i můj výběr inspiruje a nasměruje!

Slevy jsou na Notinu ovšem třeba i na dekorativní kosmetiku! Ta se také nyní vyplatí nakoupit, ceny těchto produktů bývají běžně poměrně vysoké…

Nákupy během akcí Black Friday 2022 se na Notinu fakt vyplatí! Uděláte tu radost sobě, ovšem – super je při této příležitosti zde nakoupit  i vánoční dárky! Jsem si jistá, že tu určitě něco skvělého pořídíte!