Tip, který se v aktuální době hodí – dezinfekce aut v Brně ozónem

Aktuální situace, ve které se celá naše země ocitla, kvůli šířícímu se onemocnění koronavirem, nás přiměla podnikat celou řadu opatření, která jsou nutná, povinná, ale i vhodná – zejména pro to, abychom se pohybovali v čistém a zdravotně nezávadném prostředí. Proto mám pro vás dnes jeden zajímavý tip, který se může opravdu hodit – v Brně je možné nechat si zdezinfikovat auto ozónem, což je vůbec nejefektivnější možný způsob čištění. Věřím, že by něco takového mohlo celou řadu z vás oslovit – víc informací najdete v následujícím článku…

Věřím, že mnoho lidí podniká v poslední době celou řadu opatření, aby se případné nákaze vyhnulo. Myjeme si často ruce, nosíme roušky, jsme v domácí karanténě – vyhýbáme se lidem, zkrátka, chováme se zodpovědně, což je rozhodně dobře.

A pro své zdraví toho můžeme udělat i víc – je možné nechat si i dokonale vyčistit a zdezinfikovat své auto – ať už osobní, dodávku, nebo i nákladní vůz. Přece jen, auto je pro mnoho z nás nepostradatelnou věcí a trávíme v něm spousu času. Proto je určitě dobré žít s vědomím, že i naše auto je dokonale čisté a prostředí je zdravotně nezávadné.

Dezinfekci vozu ozónem provádí v Brně RC Ruční mytí, provozovnu najdete na ulici Strážní 5, v areálu za Hornbachem.
Co přesně čištění a dezinfekce ozónem je?

Ozón je nejsilnější existující oxidační činidlo. Prostřednictvím ozonizéru pak lze zabíjet bakterie, viry, plísně a alergeny v ovzduší, a to jak v prostoru, tak i na těle.

Zároveň tento způsob dezinfekce likviduje veškeré zápachy – kouř, pot, nebo i zápach ze zvířat, odstraňuje také parazity a drobný hmyz. Zkrátka, ozón se díky ozonizéru dostane tam, kam se běžný prostředek nedostane.

Čistící účinnost je pak 1,5 až 5x vyšší než u UV paprsků.

Tato služba je určena pro všechny typy motorových vozidel – pro osobní automobily, obytné automobily, dodávky, nákladní automobily.

Cena čištění ozónem je od 250,-Kč/20min.

Auto je zapotřebí mít před dezinfekcí ozónem čisté, proto je dobré spojit s některým procesem klasického ručního čištění, které má RC Ruční mytí v nabídce, nebo si samozřejmě můžete dovézt vozidlo již vyčištěné.

Objednávky a dotazy na tel: 775 567 888

Věřím, že tato informace může být pro celou řadu z vás minimálně užitečná. ;)

RC Ruční mytí aut najdete v Brně na ulici Strážní 5, v areálu za Hornbachem.

ODKAZ: RC RUČNÍ MYTÍ / web
ODKAZ: RC RUČNÍ MYTÍ / facebook
ODKAZ: RC RUČNÍ MYTÍ / instagram