Nové parfémy pro toto jaro vybírejte online i z domova ;)

S příchodem každého nového ročního období pravidelně měním parfémy. V zimě dávám přednost spíš těžším, kořeněným vůním, naopak na jaře, v létě, těm více svěžím, květinovým, lehkým. Mám své již oblíbené, kterým jsem věřná již roky, ale moc ráda každý rok doplním svou sbírku parfémů i o nějakou zajímavou novinku. Tou letošní pro toto jaro je u mě GUCCI GUILTY Love Edition. Je dokonalá! Víc o ní a dalších skvělých vůních na jaro v následujícím článku – právě teď máte spoustu času vybírat vůně i online!

Jak to máte vy s výběrem vůní? Také rádi objevujete jedinečné voňavé novinky? Pokud ano, věřím, že vás inspiruje můj dnešní článek. Chci vám totiž představit své oblíbené jarní vůně a jednu novinku. Navíc, na Notino.cz jsou zajímavé parfémy v akci – můžete je tak pořídit za super ceny!

Mou asi nejoblíbenější jarní a letní vůní je pánský Clinique Happy for Men – o tom jsem vám tu mimochodem už psala a jak vím dle vašich reakcí, tak tato vůně se těší opravdu všeobecné oblibě. Je unisexová a opravdu podmanivá.

Úžasné letní vůně má i značka Marc Jacobs – všechny vůně Daisy jsou lehké, květinové a na jaro přímo jako dělané!

Doporučuji vyzkoušet parfémy od Stelly McCartney – také mé velice oblíbené. Jsou to poměrně netypické vůně, jedinečné, určitě ne pro každého /ne mainstreamově oblíbené, ale i tak mají mnoho příznivců, já mezi ně rozhodně patřím.

Tak a teď k té novince, o které vám chci hlavně dnes napsat! Je to parfém Gucci Guilty Love Edition – jedná se o novinku a je skvělá právě na jaro!

Jedná se o limitovanou kolekci určenou milencům, kteří neskrývají svou výstřednost. Vůně je velice smyslná, podmanivá, ale rozhodně ne těžká a silná.

Dominantní prvky, které v této vůni ucítíte, jsou květinové tóny, doplněné těmi ovocnými. V parfému jsou obsažené tóny bergamotu, grapefruitu, narcisů, fialky a také malina, nebo jasmín. V celku to utváří opravdu nádhernou, opojnou vůni.

Krásný je i design flakonu, v jednoduchém stylu a pudrově růžové barvě. Zkrátka, tato vůně si určitě zaslouží pozornost – za mě se stává vůní pro toto jaro!

Seženete na Notino.cz, stejně, jako všechny vůně, o kterých v článku píšu – aktuálně je skvělá příležitost projít si a vybírat jedinečné parfémové novinky online!