Super sportovní vybavení, které vám doma možná chybí? Koloběžka s nafukovacími koly!

Čas od času vám tu dávám tipy na fajn věci, které sama doma využívám a které bych vám doporučila – právě ze své vlastní zkušenosti. A právě jedné inspirace v tomto ohledu se bude týkat i můj dnešní článek. Nedávno jsem si totiž pořídila skvělou věc, o které jsem už nějakou tu chvíli uvažovala – koloběžku s nafukovacími koly! Určitě víte, o co jde, možná ji doma i mnozí máte, každopádně mě toto mé nové sportovní vybavení nadchlo! Jezdím se na koloběžkách projíždět s dětmi, už to máme jako takový náš „letní večerní rituál“. :) Tato koloběžka má i celou řadu výhod – využijete ji do terénu, na větší výlety, dojet na ní můžete snadno třeba i na nákup. A úžasně se u toho protáhnete! ;) Takže – pokud nad něčím takovým uvažujete, máte moje doporučení! Já svou koloběžku pořídila na eshopu www.nejlevnejsisport.cz, kde je vůbec nejširší výběr sportovního vybavení – a za super ceny. Čtěte dál!

Moji kluci jsou neustále v pohybu – brusle, kola, koloběžky, skate, stále se u nás „na něčem jezdí“. Takže, chtě nechtě, jsem často doprovodem, či přímo účastníkem všech jejich zábav – ovšem moc ráda!

Mezi vůbec asi nejoblíbenější sportovní vybavení mých kluků jednoznačně patří koloběžky. Je to fajn věc, která vám nezabere moc místa a dá se s ní zažít spoustu zábavy. Koloběžku navíc dáte pohodlně do auta, mnohé můžete i složit, takže ji využijete třeba i na výletě. Mimochodem, můj starší článek právě s tipy na dětské koloběžky najdete ZDE.

A právě, když mí kluci vyráželi u nás na vsi na večerní projížďky, já za nimi šla často pěšky – začala jsem uvažovat nad pořízením koloběžky pro dospělé.
Zaujaly mě větší koloběžky s nafukovacími koly, které jsou super i do terénu. Dá se na nich v pohodě ujet i větší vzdálenost, takže třeba do obchodu na malý nákup, skvělá věc!

Moje koloběžka Master s nafukovacími koly je z eshopu www.nejlevnejsisport.cz, kde mají opravdu pestrou nabídku nejrůznějšího sportovního vybavení, navíc za velice sympatické ceny.

Mimochodem, pokud řešíte, jakou koloběžku si pro sebe vybrat, podle jakých parametrů se rozhodnout, mrkněte na článek „Jakou vybrat koloběžku“ – najdete zde porovnání několika typů koloběžek a také odpovědi na nejčastější dotazy.

Když budu psát o své koloběžce s nafukovacími koly – v čem vidím její hlavní výhody?
Tím hlavním benefitem jsou bezesporu větší kola. Tento typ koloběžky tedy využijete do terénu, třeba na nezpevněné cesty, kam byste s klasickou koloběžkou nemohli.
Ovšem, hodit se vám bude tato koloběžka i do města.

Koloběžka má nafukovací kola – se stejným principem, jako má třeba jízdní kolo. Takže jízda na ní je opravdu pohodlná a příjemná. Na tomto typu koloběžky se můžete vydat i na delší vzdálenosti – já na ní jezdím i do obchodu u nás na vsi nakoupit. Jsem tam raz dva a skvěle se protáhnu. Věřte, koloběžka jede docela rychle!

Za sebe musím říct, že právě tento typ koloběžky je ideální asi hlavně pro dospělé – děti se na ní tolik „nevyřádí“, je to něco jiného, než freestylová koloběžka, kterou užijí i ve skateparku (tam koloběžka s nafukovacími koly rozhodně není vhodná, není tolik obratná). Koloběžka s nafukovacími koly je také těžší a není skládací – tak s tím počítejte. ;)

Koloběžky Master mají nastavitelné stupátko – můžete si nastavit dle vaší výšky a také podle terénu, kde jezdíte. Fajn je i držák na pití a stojan – oboje je součástí balení.

Součástí balení koloběžky je pak i blatník na zadní kolo, který vás ochráním před blátem. Záleží na vás, zda si ho připevníte – já vyrážím zatím bez blatníku, ale časem možná využiji. :)

Navíc si k tomuto typu koloběžky můžete dokoupit i praktický košík – třeba právě na nákup. ;)

Zároveň, koloběžka má nosnost až 120kg a můžete ji půjčit i dětem nad 12 let věku, minimální výška jezdce by měla být 120cm.

Za mě je to super věc! Vyrážím s dětmi na projížďky, beru s sebou i pejsky, kteří se krásně proběhnou. A věřte, u odrážení na koloběžce posílíte svaly, protáhnete se – a jízda vás bude rozhodně bavit! ;)

ODKAZ: NEJLEVNEJSISPORT.CZ / web, eshop
ODKAZ: NEJLEVNEJSISPORT.CZ / facebook
ODKAZ: NEJLEVNEJSISPORT.CZ / instagram

ODKAZ: NAJLACNEJSISPORT.SK / web, eshop