Inspirace & zábava (nejen) pro děti!

Konečně je venku lepší počasí – nevím jak vy, ale my jsme to doma všichni moc uvítali. I vzhledem k současné situaci u nás, kdy možností, co a kde dělat, fakt moc není… Zvláště pro děti byly předchozí studené a upršené dny dlouhé. Stále doma, bez kroužků, zábavy, kamarádů… Zkrátka, už to chtělo změnu! My s dětmi vyrazili hned ven a na co se mí synové snad nejvíc těšili, až půjdeme na koloběžky, do skateparku. Právě koloběžky jsou snad nejoblíbenější sportovní náčiní mých dětí. Jsou malé, skladné, můžete je brát všude s sebou a dá se na nich dělat tolik věcí! Koloběžka je – i podle mě – doslova „must have“ pro každé dítě, každého věku. A právě inspirací na koloběžky, s tipy, co na nich dělat, jak je využít, jaké a kde vybrat, vám bude můj následující článek…

Pokud máte děti, určitě to sami dobře znáte – není nad to, když jsou děti v pohybu, zabavené, aktivní a spokojené. Vždy se mi takto na mé syny nejlépe dívá, když běhají, skáčou, jezdí na kole, nebo právě na koloběžkách a jsou šťastní.

A upřímně, i vzhledem k současné situaci u nás mi bylo dětí poslední dobou snad čím dál víc líto… Děti neustále zavřené doma, kdy trávily čas u počítačů a online výuky, bez kamarádů, kroužků, zábavy a pohybu. Navíc počasí nám dlouho nepřálo, deštivé dny převládaly nad těmi slunečnými a pro děti to doma byla už opravdu nuda.

Proto hned, jak to šlo, jsme vyrazili s dětmi ven – mí kluci se snad nejvíc těšili na to, až vyzkouší své nové koloběžky. Upřímně, u nás doma není snad oblíbenější sportovní náčiní, než právě koloběžky. Koloběžky jsou pro děti skvělé snad od té chvíle, kdy se naučí chodit. Ježděním na koloběžce dítě získává stabilitu, zlepšuje se jeho obratnost, zručnost… Zkrátka, koloběžky jsou opravdu super věc – navíc jsou skladné, malé, můžete je s sebou vozit v autě a vzít kamkoliv, třeba i na dovolenou.

Pokud pro děti ještě koloběžku nemáte, nebo jim chcete pořídit novou, věřím, že vám může být inspirací můj následující článek. Mám pro vás tipy na několik druhů koloběžek – ty můžete pořídit na eshopu www.nejlevnejsisport.cz – mají tu senzační výběr a hlavně, opravdu výborné ceny.

Koloběžek totiž existuje skutečně široká škála – dětské, pro dospělé, s nafukovacími koly, freestylové koloběžky, skládací, nebo koloběžky elektrické. Záleží, kde a jak chcete jezdit, podle toho si koloběžku vyberete. Mimochodem, pokud nevíte, čím se při výběru koloběžky řídit, mrkněte na tento článek „Jakou vybrat koloběžku„.

Mezi dětmi jsou asi nejoblíbenější právě freestylové koloběžky, tu má i můj starší syn – právě koloběžku značky MASTER, což je vlastní a velmi kvalitní značka eshopu www.nejlevnejsisport.cz.
Na těchto freestylových koloběžkách se dá opravdu “vyřádit” – dají se dělat různé triky, skoky, moji kluci na nich jezdí ve skate parku a opravdu je to moc baví. Navíc, tato freestylová koloběžka opravdu hodně vydrží! Dokonce, můj starší syn, který je do koloběžek opravdu blázen, na této koloběžce jezdí snad celoročně, letos na ní vyrazil dokonce na sněhu a velmi ho bavilo vymýšlet různé smyky a triky. :)

Ovšem, nejlepší je vyrazit s freestylovou koloběžkou do skate parku. Tam je skvěle upravená plocha, různé překážky, schůdky, skokánky…děti se tu na koloběžkách neskutečně vyblbnou. A pozor, nezapomeňte na helmu! ;)

Můj mladší syn, který je i povahou celkově víc opatrný a menší „kaskadér“, si zase raději užívá klidnou jízdu a pohodu na skládací – ta má proti té freestylové vetší kola, je určená spíš pro cyklostezky, rovné chodníky, na pohodové projížďky…

Tato skládací koloběžka MASTER, co má můj mladší syn, je skvělá a praktická zejména díky možnosti ji složit. Nezabere místo, je lehčí, než koloběžka freestylová.

Do terénu, nebo zkrátka pro pohodlnější ježdění, jsou moc fajn koloběžky s nafukovacími koly. Jsou lepší zvláště pro dospělé, ale užijí si je i děti.

Koloběžka se vám a hlavně, vašim dětem, doma bude rozhodně hodit. Ať už máte kluka, holčičku, koloběžky děti milují, a to v každém věku. A hlavně – na koloběžce se dá jezdit opravdu všude, můžete vyrazit na procházku a vzít koloběžku s sebou. Uvidíte, že ji užijete. ;)

ODKAZ: NEJLEVNEJSISPORT.CZ / web, eshop
ODKAZ: NEJLEVNEJSISPORT.CZ / facebook
ODKAZ: NEJLEVNEJSISPORT.CZ / instagram

ODKAZ: NAJLACNEJSISPORT.SK / web, eshop