Sugarbird opět v Brně! V butiku Amande ;)

Pokud se mi po nějaké značce v Brně skutečně stýskalo, byla to rozhodně Sugarbird! Určitě jste si všimli, že obchod Sugarbird v centru je už dlouho zavřený – ale nyní mám pro vás, pokud jste si tento label také oblíbili, skvělou zprávu! Sugarbird je zpět v Brně – nově v butiku Amande! Co přesně tu najdete? O tom je můj článek… :)

Pokud se dá o nějaké značce, co se nabídky týká, mluvit jako o skutečně nezaměnitelné, charakteristické, originální, jiné…je to právě maďarský label Sugarbird. Nabídka této značky je opravdu až neskutečná – pestrá, barevná, nesmírně ženská a stylová.

Já si módu značky Sugarbird zamilovala v podstatě okamžitě a musím říct, že dodnes jsou mé nejoblíbenější kousky ve skříni právě od tohoto brandu.

Kolekce Sugarbird jsou opravdu nádherné – v nabídce jsou hlavně úžasné šaty, sukně, topy, jak jsem napsala, oblečení Sugarbird podtrhne ženskost – a to se mi právě moc líbí.

Sugarbird z Brna bohužel na nějaký čas zmizel a upřímně, bylo mi to až líto, ty krásné šaty, tuniky, topy…to vše tady zkrátka chybělo.

O to víc mě potěšilo, že si Sugarbird nově vzal pod svá křídla butik Amande na Minské! Můžu tak říct, že Amande je se svou pestrou nabídkou, která zahrnuje jak italskou módu, tak nově i Sugarbird, opravdu TOP! 

Jaké kousky od Sugarbird nyní v Amande najdete? Je jich celá řada!
Nechybí zde krásné šatičky, které užijete už nyní, v létě, ale můžete v nich vyrazit třeba i na večírek, ples, nebo svatbu – věřte, že je užijete. ;)

Krásné jsou i topy, trička, body, sukýnky…

Oblečení Sugarbird je díky svému charakteristickému stylu a jedinečné podobě i velice nadčasové – z módy jen tak nevyjde, což můžu i sama potvrdit, protože i kousky, které jsem si od Sugarbird pořídila už před třemi roky, nosím stále moc ráda…

A co vy, máte radost, že je Sugarbird opět v Brně? Věřím, že ano! :)

POZOR – všechny kousky z Amande, jak italskou módu, tak značku Sugarbird, si můžete objednat i přes FB obchodu!

Na spoustu fotek krásných novinek Sugarbird z Amande se mrkněte i do fotogalerie! :)

Fashion Store Amande najdete na Minské 55.

ODKAZ: AMANDE / facebook