Street Food Festival Brno

Milujete dobré jídlo a vše, co se kolem kvalitní gastronomie točí? Pak si určitě nenechejte ujít skvělou brněnskou událost – STREET FOOD FESTIVAL BRNO!

SFF_BRNO_2014

 

STREET FOOD FESTIVAL slibuje úžasně prožitý den – ve společnosti zajímavých lidí, nových zkušeností a hlavně, skvělého jídla. Výjimečná akce, která je tím nejlepším zakončením letních prázdnin. My si ji rozhodně nenecháme ujít? A co vy?:)

 

A co se vlastně za názvem STREET FOOD FESTIVAL skrývá?

STREET FOOD FESTIVAL BRNO – Ulice jak ji neznáte!

Po STREET FOOD FESTIVALU HOLEŠOVICE (odkaz na fotky ZDE), který se konal v květnu a kam přišlo více než pět tisíc lidí, se v neděli 31. srpna 2014 uskuteční STREET FOOD FESTIVAL BRNO v prostorách Industry a areálu mrazíren (Masná 9, Brno).

 

Festival bude opět za účasti profesionálních i amatérských performerů, kteří Vám připraví to nejlepší ze street foodu, zajímavých lidí i projektů na doprovodném programu a hudby, která vás nenechá chladnými.

 Akce je pro všechny, kdo se chtějí dobře najíst, rádi zkouší nové chutě, v multikulturní prostředí se cítí jako doma a baví je netradiční prostory, ale i pro další lidi, kteří se chtějí přijít prostě pobavit, poslechnout si dobrou hudební produkci a dozvědět se hodně zajímavostí při doprovodném programu.

Více informací i průběžné doplňování konkrétních profíků i amatérů, kteří nám předvedou skvělou pouliční kuchyni, můžete najít na oficiálním webu akce: www.streetfoodfestival.cz

Kontaktujte nás na emailu: info@streetfoodfestival.cz ; brno@streetfoodfestival.cz nebo MenhartovaZuzana@seznam.cz, a na telefonním čísle: +420 775 155 830

Podívejte se na video z pražského STREET FOOD FESTIVALU:

 

ODKAZ: STREET FOOD FESTIVAL / FACEBOOK

 

ODKAT: STREET FOOD FESTIVAL / FACEBOOK – UDÁLOST