Soutěž o proměnu a focení u fotografky Aleny Podolníkové!

Milí čtenáři, tentokrát mám pro Vás opravdu velmi exkluzivní soutěž – o proměnu a focení u špičkové brněnské fotografky ALENY PODOLNÍKOVÉ!

Každá z nás touží po tom, být krásná, neodolatelná, jedinečná… A navíc, být v tomto okamžiku také zvěčněná. Jak sama vím, mnoho žen často neví, co by na svém vzhledu mohly pozměnit, upravit…a tím tak vyzdvihnout svoji výjimečnost. Věřím totiž tomu, že každá můžeme vypadat úchvatně, jen vědět, jak na to…:)

Občas stačí jen malá změna, zvýraznění, změna barvy vlasů, nebo jiný účes. A nemalý podíl pak má i výběr toho správného outfitu, toho, co Vám sedne tak, že zdůrazní Vaše přednosti a naopak, Vaše nedostatky upozadí.

Pokud samy v tomto směru tak trochu „tápete“, je dobré svěřit se do rukou odborníkům – těm, kdo mají v oblasti módy, vzhledu a ženské krásy nemalé zkušenosti. A co víc chtít, než nechat tuto svoji proměnu zvěčnit, na krásných fotkách!

lea

V Brně jsou na proměny a focení absolutní špičkou fotografka Alena Podolníková a vizážistka Nelli Vaněčková, které spolu už řadu let úzce spolupracují. Alena patří dle mého názoru k našim nejlepším fotografkám, má obrovský cit pro ženskou krásu a sama jako žena dokáže i ženu v její celé kráse dokonale zachytit.
Nelli Vaněčková je velmi talentovaná vizážistka, kadeřnice a stylistka – dokáže celou proměnu Vaší vizáže odhadnout a zrealizovat. Vybere Vám takový make up, účes, ale i outfit, který Vám bude zkrátka slušet…:)

renata

A právě o proměnu a focení s Nelli Vaněčkovou a Alenou Podolníkovou bude i moje soutěž! Vítězka získá nejen dokonalou proměnu své vizáže, ale hlavně krásné fotky, které jí zůstanou jako památka po celý život…:)

majka

Jaké jsou podmínky soutěže?

  1. Pošlete mi svoji fotku a napište důvod, proč byste zrovna Vy chtěla tuto proměnu vyhrát. 
    Fotky můžete posílat buď do zpráv na FB Cool Brno Blog, nebo na mail info@coolbrnoblog
  2. Dejte lajk FB profilu Cool Brno Blog
  3. Pozvěte všechny své přátele k olajkování FB profilu Cool Brno Blog
    (Na PC na FB profilu Cool Brno Blog v nabídce po pravé straně pod úvodní profilovou fotkou).

Nejzajímavější přání o proměnu vyberereme a uskutečníme jej!:)

ODKAZ: ALENA PODOLNÍKOVÁ FOTO / web

promena